تاریخ شروع اکران The Conjuring 3 اعلام شد؛

مـا بارها شنیده ایم که The Conjuring 3 (احضار) قرار است تفاوت های آشکاری با دو فیلم قبلی این مجموعه داشته باشد و دیگر خبری از آن فرمول همیشگی نیست. در دو قسمت نخست The Conjuring وقایع فیلم درون تنها یک خانه روایت می شد، اما بیشتر اتفاقات قسمت سوم در یک دادگاه رخ می دهـد. حال اینطور که شنیده ایم و همچنین پاتریک ویسلون بازیگر نقش اد وارن اشاره کرده، سومین فیلم قرار است چیزی کاملا متفاوت نسبت به عناوین قبلی باشد.

همانطور که احتمالا خبر دارید فیلم های The Conjuring بر پایه پرونده های دو محقق به نام های اد و لورن وارن ساخته می شونـد، ادوارد سرباز سابق جنگ جهانی دوم از ایالت نوادا در آمریکا و افسر پلیس سابق بود که به صورت خودآموز شیطان‌شناسی آموخت، لورن نیز ادعا می‌کـرد که نهان بین و مرتاض است. حال سازندگان فیلم تصمیم گرفته اند تا تمرکز The Conjuring 3 را بر روی یک محاکمه دادگاهی قرار دهند، جیمز وان نیز در این رابطه گفته: “این لزوما نبایـد درباره یک آرتیفکت باشد اما بر پایه یکی از پرونده های وانرها هست… این آدم کسی است که برای انجام یک قتل محاکمه می شود. من فکر کنم برای نخستین بـار در تاریخ باشد که متهم از جن زده شدن بعنوان دلیلی برای عفو خواستن استفاده می کند…

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم ترسناک Annabelle 3 منتشر شد؛ آنابل به خانه آمده است!

پاتریک ویلسون هم بتازگی صحبتی داشته با خبرگزاری Digital Spy در رابطه با حضورش در فیلم سینمایی Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) که طی آن به این فیلم و قسمت بعدی The Conjuring اشاره نمود: “ما به تازگی Annabelle 3 را به پایان رسانده ایم که جالب است. زیباست که بازوهایمان را کمی بیشتر درون فرانچایز فرو کنیم. Conjuring 3 متفاوت تر از هر چیزی که تاکنون دیده ایم خواهد بود، که سرگرم کننده است.

احضار 3

ما قبلا چیزهایی در مورد تفاوت The Conjuring 3 با فیلم های قبلی شنیده بودیم، حالا آقای ویلسون این قضیه را تایید کرده است. در کنار این صحبت ها، Warner Bros هم اعلام کرد که این فیلم قرار است در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۱ شهریور سال ۱۳۹۹) پا به گیـشه بگذارد. یعنی حدود یک سال و دو ماه بعد از روی پرده رفتن Annabelle Comes Home که اکران آن از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) آغاز می شود.

همچنین بخوانید | وقایع فیلم The Curse of La Llorona در دنیای سینمایی احضار اتفاق می افتد؛

طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، داستان فیلم The Conjuring 3 بر پایه ماجرای محاکمه آرن شین جانسون (Arne Cheyenne Johnson) نوشته شده است؛ در سال ۱۹۸۱، آقای جانسون برای انجام قتل نفس درجه یک دادگاهی شد، او صاحب خانه خودش آلن بونو (Alan Bono) را به مرگ محکوم کرده بود. قبل از انجام این قتل، خانوادهِ دیوید گلتزل که ۱۱ سال سن داشت از وارن ها خواسته بودند تا به آنها کمک کنند، با خارج کردن یک شیطان از بدن این بچـه. جانسون ادعا نمود شیطان بعد از اینکه بدن دیوید را ترک نمود، سراغ او آمده و وی را تسخیر و سپس مجبورش به ارتکاب قتل کرده است. از این محاکمه بعنوان “شیطان مجبورم کرد انجامش بدهم” یاد می شود.

تصویربرداری این فیلم به کارگردانی مایکل چیوس (The Curse of La Llorona) قرار است از تابستان سال ۹۸ آغاز شود، تیم تولید از سوم ژوئن ۲۰۱۹ در شهر آتلانتا برای استارت فاز تولید گرد هم خواهند آمد. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا قرار است باری دیگر در نقش اد و لورن وارن ظاهر شوند.


منبع: وارنر بروس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.