دنیای احضار: The Conjuring 3 قرار است یک فیلم متفاوت، معرکه و بزرگ باشد!

زمانی که جریان خلق دنیاهای سینمایی اشتراکی خیلی فراگیر شد، کسی فکر نمی کرد قرار است یک روز شاهد شروع بکار یک دنیای سینمایی ترسناک باشیم؛ اما در سال ۲۰۱۳ وقتی فیلم سینمایی The Conjuring (احضار) به کارگردانی جیمز وان پا به گیشه گذاشت، چنین چیزی ممکن شد. این فیلم به فروش بالایی دست پیدا کرد و نقدهای خوبی دریافت نمود، یک سال بعد فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Annabelle (آنابل) روی پرده رفت و رسما دنیای سینمایی احضار خلق شد. البته همه طرفداران این داستان را می دانند و کار بزرگی که آقای وان و تیمش انجام دادند هیچوقت فراموش نمی شود.

تا این لحظه دو قسمت از سری اصلی، دو قسمت از سری Annabelle و The Nun (راهبه) روی پرده رفته است، بزودی The Curse of La Llorona (نفرین ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) پا به گیشه می گذارد و تابستان هم Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) اکران خواهد شد، The Conjuring 3 و The Nun 2 هم فیلم های ۲۰۲۰ و ۲۱ این فرانچایز هستند. اما در حال حاضر بیشتر نگاه ها به سمت قسمت سوم Conjuring دوخته شده چون قرار است به یکی از مشهورترین ﺳﻪﮔﺎﻧﻪهای تاریخ سینما پایان دهد.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک The Nun 2 در حال توسعه است؛ با یک داستان واقعا جالب!

فیلم The Conjuring 3 اوایل تابستان جلوی دوربین می رود و اواخر سال آینده میلادی پا به گیشه خواهد گذاشت. ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان این فیلم نداریم، اما گفته شده برخلاف دو قسمت نخست The Conjuring که وقایع آنها درون تنها یک خانه روایت می شد، بیشتر اتفاقات این فیلم در یک دادگاه رخ می دهد. طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، داستان فیلم The Conjuring 3 بر پایه ماجرای محاکمه آرن شین جانسون (Arne Cheyenne Johnson) نوشته شده است، مردی که به جرم قتل دادگاهی شد و ادعا کرد که هنگام ارتکاب جنایت یک شیطان او را تسخیر کرده بود.

احضار روح 3

خانم ویرا فارمیگا که بزودی وی را در فیلم Annabelle Comes Home می بینیم، به تازگی در ارتباط با همین فیلم مصاحبه ای با Entertainment Weekly داشته که طی صحبت هایش به The Conjuring 3 هم اشاره کرد. این بازیگر گفت “احضار ۳ در راه است، و یک فیلم معرکه خواهد بود. بزرگ خواهد بود. پس برای من، ملاقات با این شخصیت ها [در Annabelle Comes Home] مانند تمرین گام ها و انجام مقداری آرپژ قبل شیرجه عمیق در فیلم بعدی بوده است. چون بعدی قرار است بزرگ باشد…

پاتریک ویلسون هم بتازگی صحبتی داشته با خبرگزاری Digital Spy در رابطه با حضورش در فیلم سینمایی Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) که طی آن به این فیلم و قسمت بعدی The Conjuring اشاره نمود: “ما به تازگی Annabelle 3 را به پایان رسانده ایم که جالب است. زیباست که بازوهایمان را کمی بیشتر درون فرانچایز فرو کنیم. Conjuring 3 متفاوت تر از هر چیزی که تاکنون دیده ایم خواهد بود، که سرگرم کننده است.

همچنین بخوانید | وقایع فیلم The Curse of La Llorona در دنیای سینمایی احضار اتفاق می افتد؛

طبق اعلام Warner Bros، این فیلم در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۱ شهریور سال ۱۳۹۹) پا به گیـشه خواهد گذاشت. تصویربرداری Conjuring 3 به کارگردانی مایکل چیوس (The Curse of La Llorona) قرار است از تابستان سال ۹۸ آغاز شود، تیم تولید از سوم ژوئن ۲۰۱۹ در شهر آتلانتا برای استارت فاز تولید گرد هم خواهند آمد. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا نیز قرار است باری دیگر در نقش اد و لورن وارن ظاهر شوند.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.