سریال کنستانتین قرار نیست توسط The CW ساخته شود؛ او کنار افسانه های فردا می ماند

شبکه The CW تایید کرد که چه برنامه ای برای شخصیت جان کنستانتین در اَرو ورس دارد، و فاش نمود که قصد ندارند دومین فصل سریال Constantine را بسازند و مت رایان قرار است به بازی در نقش این جادوگر جذاب ادامه دهد، او یکی از بازیگران اصلی فصل پنجم سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) خواهد بود. درست است که جان صاحب یک سریال انفرادی نمی شود، اما در عوض طی فصل پیش رو در مرکز حوادث قرار دارد و با یکی از دشمنان خودش روبرو می شود، که در حقیقت شخصیت شرور اصلی فصل پنجم است.

اولین حضور جان کنستانتین در سری کمیک های افسانه ای Swamp Thing نوشته آلن مور بود، اما خیلی زود صاحب یک سری انفرادی شد. او به اندازه ای طرفدار پیدا کرد که به وی یک سری کمیک اختصاصی دادند، و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین شخصیت های دنیای اشتراکی Vertigo Comics شد، سپس در دیگر عناوین مثل The Sandman و Lucifer هم نمایان گشت. در سال ۲۰۱۴، سریال لایو-اکشن Constantine روی آنتن شبکه NBC رفت اما بعد از تنها یک فصل لغو شد و هیچوقت ادامه نیافت. اما این پایان عمر جان در تلویزیون نبود، چون The CW او را بواسطه سریال Arrow وارد Arrowverse کرد، سپس هم در فصل چهارم Legends of Tomorrow تبدیل به یکی از شخصیت های اصلی این سریال شد.

همچنین بخوانید | اَرو ورس: The CW در سال ۲۰۲۰ یک سریال ابرقهرمانی جدید را روی آنتن می برد!

حال برای ما تبدیل به یک سوال بزرگ شده بود که The CW دقیقا چه برنامه ای برای این شخصیت دارد، که طی تور خبری تابستانی Television Critics Association بطور رسمی فاش شد. مارک پیدوویتز، رئیس سی‌دابلیو، تایید کرد که هیچ برنامه ای برای تمدید سریال Constantine برای فصل دوم ندارند. این خبر برای طرفداران ناراحت کننده است، چون خیلی از عاشقان جان انتظار دارند The CW دومین فصل سریال انفرادی او را بسازد، مخصوصا حالا که Supernatural در آستانه پایان قرار دارد سریال Constantine می تواند جایگزین مناسبی باشد. البته در کنار این خبر بد، مارک پیدوویتز همچنین تایید کرد که مت رایان به بازی در سریال Legends of Tomorrow ادامه خواهد داد و فصل جدید بر محور جان کنستانتین می چرخد.

سریال کنستانتین

در پایان فصل چهارم سریال Legends of Tomorrow ما دیدیم که جان پا به جهنم گذاشت تا روح هم تیمی خودش ری پالمر را نجات دهد. در جهنم، او از سرنوشت آسترا لاگ مطلع شد، دختری جوانی که جان تلاش کرد اما نتوانست او را نجات دهد، بنابراین روح وی در جهنم اسیر شد. او در همین سرزمین وحشتناک بزرگ شد و تبدیـل گشت به یک موجود شیطانی، آسترا با این وجود به جان کمک کرد تا ری را نجات دهد. البته این کمک بخشی از نقشه شومی که در ذهن داشت بود، چون در لحظات پایانی فصل فاش شد که او روح تعدادی از بدترین انسان های تاریخ را دزدیده است و قصد دارد آنها را در زمین آزاد کند.

همچنین بخوانید | تاریخ پخش اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths اعلام شد؛

حال، این تصمیم آسترا در فصل پنجم Legends of Tomorrow قرار است تیم افسانه ها را با چالش های بزرگی روبرو کند، جان نیز احتمالا خودش را برای تمام این حوادث سرزنش می کند، پس باید روبروی آسترا بایستد و جلوی او را بگیرد. ما از آینده خبر نداریم، ولی فصل پنجم Legends بدون شک جالب و تماشایی خواهد بود، و خوشحالیم که جان را در کنار خودمان خواهیم داشت…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    جان کنستانتین بدون شک یکی از بهترین شخصیت های دنیای تلویزیونی Arrowverse هستش و یکی از نقاط قوت فصل های سوم و چهارم سریال افسانه های فردا بود. خوبه که داستان در فصل بعدی قراره بر محور جان بچرخه چون اینجوری میتونن از پتانسیل کامل جان و داستان هاش استفاده کنن و اگر واقعا بتونن اینکار رو انجام بدن پس قطعا فصل پنجم افسانه های فردا تبدیل خواهد شد به بهترین فصل این سریال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline