ادامه سریال Constantine ممکن است توسط HBO Max ساخته شود؛

در دنیای کتاب های مصور دی‌سی، کنستانتین یک شخصیت خیلی مشهور و‌ پرطرفدار است، در سال ۲۰۰۵ نیز زمانی که فیلم سینمایی Constantine با بازی همیشه شگفت‌انگیز کیانو ریوز (جان ویک، ماتریکس) روی پرده رفت، باعث افزایش شهرت این شخصیت شد. اما در سال ۲۰۱۴ شبکه NBC سریال لایو-اکشن Constantine را روی پرده برد، که بعد از یک فصل لغو شد اما ما را با نسخه خیلی خوب کنستانتین آشنا کرد، نسخه ای که نمی توان به راحتی از آن گذشت. مت رایان در این سریال جان کنستانتین را به تصویر کشید، و با لهجه جالب و سیگار همیشه روی لبش، شوخی های بامزه و کارهای عجیبش، حسابی جلب توجه کرد.

سریال Constantine به خوبی مورد توجه قرار نگرفت و پربیننده نشد، در نتیجه بعد از تنها یک فصل لغو شد. اما به پایان رسیدن این سریال به معنـی پایان عمر جان در تلویزیون نبود، چون The CW او را بواسطه سریال Arrow وارد Arrowverse کرد، سپس هم در فصل چهارم Legends of Tomorrow تبدیل به یکی از شخصیت های اصلی این سریال شد. کنستانتین در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شخصیت های اَروورس است که طی رویداد کراس‌اُور امسال، Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) هم نقش قابل توجه ای را ایفا کرد و صحنه ملاقاتش با لوسیفر (با بازی تام آلیس) بی نظیر بود.

همچنین بخوانید | دو بخش پایانی Crisis On Infinite Earths قرار است شما را غافلگیر کند!

طرفداران جان کنستانتین در حال حاضر یک سوال خیلی بزرگ دارند: آیا ممکن است ادامه سریال Constantine ساخته شود؟ خب، احتمال می رفت که شبکه The CW فصل دوم این سریال را بسازد و آن را روی آنتن ببرد، اما مارک پیدوویتز، رئیس سی‌دابلیو، تایید کرده که هیچ برنامه ای برای تمدید سریال Constantine برای فصل دوم ندارند، آنها ظاهرا از حضور درخشان جان در Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) راضی هستند و نمی خواهند شرایط را تغییر دهند. اما حالا که وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم اختصاصی خودش که HBO Max نام دارد را بزودی افتتاح کند، ممکن نیست به تولید سریال انفرادی کنستانتین ادامه دهند؟؟

سریال constantine

این خبر هنوز توسط خود وارنر یا منبع معتبر دیگری تایید نشده، اما شایعه ها ادعا کرده اند که احتمالش وجود دارد سریال Constantine توسط سرویس استریم HBO Max احیا شود، که با توجه به افزایش شهرت جان کنستانتین طی چند سال اخیر، اگر به حقیقت بپیوندند اصلا عجیب نخواهد بود. این سریال اگر ساخته شود، داستان فصل نخست را ادامه می دهد و مت رایان نیز برای بازی در نقش جان بازمی‌گردد. حال، شاید این ادعا هنوز بطور رسمی تایید نشده باشد، اما شنیده ایم که در بین روسا حرف هایی در مورد آن زده شده است، پس ممکن است فقط یک ایده باشد که هرگز عملی نشود، و ممکن هم است که تبدیل شود به یک برنامه رسمی.

همچنین بخوانید | تریلر فصل پنجم Legends of Tomorrow از راه رسید؛ افسانه‌ها با بحران می‌آیند!

حضور پررنگ جان در سریال افسانه‌های فردا برای طرفداران یک اتفاق خوب و لذت بخش است، در فصل پنجم هم این شخصیت نقش مهمی را ایفا می کند، اما بدون شک ساختن ادامه سریال Constantine اتفاق بهتری خواهد بود، مخصوصا اگر توسط یک سرویس استریم ساخته شود. حال معلوم نیست که بطور دقیق چه برنامه ای برای جان وجود دارد، ولی فعلا قرار است به حضورش در Legends Of Tomorrow ادامه دهد، ولی آینده فعلا مشخص نیست.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. میلاد می گوید

    ممنون که خبر دادید من بی صبرانه منتظر سریال کنستانتین هستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline