اولین نگاه به سریال ترسناک Creepshow (نمایش مورمور)؛

آقای ﮔﺮﯾﮕﻮﺭﯼ ﻧﯿﮑﻮﺗﺮﻭ خالق مجموعه تلویزیونی Creepshow با انتشار یک پست در صفحه شخصی اینستاگرام خودش اعلام کرد که ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزود نخست این سریال به پایان رسیده است؛ او نخستین تصویر از ظاهر جدید کریپ (The Creep) را به اشتراک گذاشت. Creepshow در اصل نام یک فیلم محصول ۱۹۸۲ به کارگردانی جرج رومرو و نویسندگی استیون کینگ است که حالا ﻧﯿﮑﻮﺗﺮﻭ قصد دارد آن را بصورت یک سریال با چندین داستان ترسناک جدید بازگـرداند.

فیلم سینمایی Creepshow اقتباسی بود از کمیک های دهه پنجایی ترسناک EC و DC، استیون کینگ پنج داستان ترسناک مختلف برای این فیلم نوشت. در سال ۱۹۸۷ قسمت دوم، Creepshow 2 ساخته شد، چند دهه بعد یعنی در سال ۲۰۰۷ هم شاهد تولید Creepshow 3 بودیم. حال آقای ﻧﯿﮑﻮﺗﺮﻭ (The Walking Dead) در تلاش برای مجددا روی کار آوردن این فرانچایز می باشد، این سریال روی آنتن هیچ شبکه ای نمی رود و توسط سرویس استریم Shudder عرضه خواهد شد. بد نیست اشاره کنیم که یکی از هفت اپیزود سریال Creepshow هم بر پایه داستان کوتاه Survivor Type نوشته شده توسط کینگ ساخته می شود.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر جدید فیلم ترسناک Pet Sematary

تولید سریال Creepshow اکنون مدتی است که آغاز شده، حالا هم ﻧﯿﮑﻮﺗﺮﻭ با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرده که تولید اپیزود نخست به پایان رسیده است. در این پست، تصویری به اشتراک گذاشته شده که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را به نسخه جدید کریپ داشته باشیم، که اگر فیلم کلاسیک را دیده باشید متوجه تفاوت آشکار نسخه جدید با قدیمی می شوید.  یک نگاه بیاندازید:

از داستان و جزئیات بیشتر سریال Creepshow در حـال حاضر بی اطلاع هستیم اما از بازیگران آن مـی توانیم به ﺍﯾﯿِﻦ ﮔﺮﯾﮓ (The Resident و Forever My Girl)، ﺑﯿﻠﯽ ﻣﺪﯾﺴﻦ (Mr. Mercedes و Black Lightning)، ﻧﺴﯿﻢ (Doom Patrol و Beyond Adversity)، و Will Kindrachuk (سریال Preacher و Good Girls) اشاره کنیم [طبق صفحه سریال در سایت IMDB]. تاریخ دقیق عرضه این سریال ترسناک اعلام نشده، فقط می دانیم که قرار است امسال به دست طرفداران برسد.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم Scary Stories to Tell in the Dark اعلام شد

منتظر انتظار اطلاعات بیشتر از سریال Creepshow بـاشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.