اَرو ورس: بازیگر نقش آنتی-مانیتور در رویداد Crisis on Infinite Earths انتخاب شد

طبق انتظار، تایید شد که لامونیکا گارت قرار است طی رویداد Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) دو شخصیت متفاوت را به تصویر بکشد؛ مانتیور و همزاد شرورش آنتی-مانیتور. در حال حاضر Arrowverse تفاوت خیلی زیادی نسبت به فرانچایزی که هفت سال قبل و با شروع پخش سریال Arrow استارت خورد دارد، و این تفاوت قرار است به لطف رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال بیشتر هم شود. طی این سالها ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های The Flash و Legends of Tomorrow، همچنین Supergirl در بستر اَروورس ساخته شدند، امسال هم چهارمین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف که Batwoman نام دارد روی آنتن می رود.

بذرهای رویداد Crisis on Infinite Earths با شروع پخش سریال The Flash کاشته شد، وقتی که نوید مفقود شدن فلش در سال ۲۰۲۴ را به ما دادند. اما طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال گذشته که Elseworlds نام داشت متوجه شدیم که این بذرها قرار است زودتر از انتظار جوانه بزنند، در پایان فصل پنجم The Flash هم خط زمانی تغییر کرد و حالا این بحران چند زمینی رسما قرار است پنج سال زودتر از راه برسد و اَرو ورس را تحت تاثیر خودش قرار دهد. اگر به یاد داشته باشید ما طی Elseworlds با مانیتور (لامونیکا گارت) ملاقات کردیم که قهرمان های مناسب برای مقابله با بحران پیش رو پیدا کـرد، و بزودی آنتی-مانیتور را هم می بینیم.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Crisis on Infinite Earths با نابودی چندین دنیای موازی آغاز می شود!

ما مانیتور را اولین بار در زمین-۹۰ مشاهده کردیم، دنیایی که به لطف هدف او و کتاب سرنوشت وی در آستانه نابودی قرار گرفته بود. مانی سپس این کتاب را تقدیم شرور اصلی Elseworlds که جان دیگن نام داشت کرد و این آدم با ایده های خلاقانه خودش تبدیل به یک چالش خیلی بزرگ برای قهرمانان اَرو ورس شد؛ در نهایت مانیتور متوجه شد که ظاهرا قهرمان های مناسب برای مبارزه در بحران پیش رو پیدا کرده است. در پایان رویداد، الیور کوئین برای اینکه جان فلش و سوپرگرل را نجات دهد، مجبور به عهده بستن با مانیتور شد، در پایان فصل هفتم Arrow نیز او به دنبال الیور آمد تا به عهدش وفا کند.

آنتی-مانیتور

در کتاب های مصور، طی رویداد بحران در زمین های نامحدود، شروری به نام آنتی-مانیتور شروع می کند به نابود کردن تمام زمین های موازی و فقط زمین خودش را سالم نگه می دارد، در نتیجه بزرگ ترین قهرمانان هستی مقابل او می ایستند تا وی را شکست و دنیا را نجات دهند؛ که در پایان شخصیت هایی مثل فلش و سوپرگرل کشته می شوند و تنها یک زمین باقی می ماند. حال، از آنجا که گفته شده در نسخه تلویزیونی هم شاهد نابودی (حداقل تعدادی از) زمین های موازی خواهیم بود، انتظار داشتیم که موفق به ملاقات با آنتی-مانیتور هم شویم. تا اینکه مارک گوگنهایم تایید کرد لامونیکا گارت قرار است در Crisis on Infinite Earths شخصیت آنتی-مانیتور را به تصویر بکشد.

همچنین بخوانید | تریلر فصل جدید سریال های Arrowverse: برای بزرگ ترین بحران تاریخ آماده شوید!

با وجود اینکه تاکنون اطلاعات زیادی از Crisis on Infinite Earths فاش شده، ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم این رویداد از کجا شروع می شود و در انتها به کجا می رسد، و اینکه چه تاثیری بر روی آینده دنیای تلویزیونی اَرو ورس می گذارد؛ البته بجز اینکه الیور کوئین را از ما می گیرد. ولی از آنجا که هنوز چند ماهی تا روی آنتن رفتن این رویداد باقی مانده، انتظار داریم که بزودی اطلاعات دقیق تری به دست ما برسد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    عجب! چه خفه😍
    تا الان هرچیزی که در مورد کراس اور امسال منتشر شده نوید هیجان انگیزترین و بهترین رویداد اروورس رو میده
    تازه تام کاوانا هم قراره نقش پاریا رو بازی کنه،پاریا یکی از همراهان آنتی مانیتوره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.