رویداد Crisis on Infinite Earths: چهارمین سوپرمن هم به بحران می پیوندد!!

اولـین بار شایعه ها ادعا کرده بودند که تام ولینگ و مایکل روزنبام ستاره های سریال کمیک بوکی Smallville (اسمالویل) قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) حضور داشته باشند تا باری دیگر در نقش سوپرمن و لکس لوثر ظاهر شوند (بعد از یک دهه). این شایعه ابتدا تکذیب شد و انکارش کردند، تا جایی که باورمان شد خبری کذب بوده است. اما در کمال تعجب، شبکه The CW تایید کرد که تام ولینگ در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال حضور دارد و باری دیگر در نقش مرد پولادین ظاهر می شود.

ما هنوز در شوک تایید بازگشت تام ولینگ به دنیای ﺩﯼﺳﯽ بودیم که تایید شد قرار است بعد از ده سال با بازیگر نقش لویس لین در سریال Smallville هم ملاقات کنیم؛ خانم اریکا دورنس در فصل چهارم به این سریال پیوست و تا آخر جزو بازیگران آن بود. با این حساب، ما در رویداد Crisis on Infinite Earths یک جفت سوپرمن و لویس لین خواهیم داشت؛ تایلر هوچلین که اولین بار در سریال Supergirl لباس مرد پولادین را بر تن کرد و بیتسی تالوک که طی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال قبل بعنوان معشوقه سوپرمن ظاهر شد، و تام ولینگ ستاره سریال Smallville و همبازی اش اریکا دورنس. در کنار برندان روث که قرار است برای دومین بار در نقش سوپرمن ظاهر شود (نسخه Kingdom Come).

همچنین بخوانید | «کی آرت» رسمی فصل هشتم سریال Arrow منتشر شد؛

ولی، اگر شایعه تازه منتشر شده حقیقت داشته باشد، ما قرار است با چهارمین سوپرمن را هم ملاقات کنیم؛ طبق ادعای یکی از منابع، رادین کاین هم ممکن است در رویداد Crisis on Infinite Earths حضور داشته باشد و بعد از ۲۲ سال باری دیگر در نقش کلارک کنت ظاهر شود. ظاهرا حضور او هنوز بطور کامل قطعی نشده و The CW سعی دارد با وی به یک توافق برسد. اگر مذاکره طبق انتظار پیش برود و آقای کاین قرارداد ببندد، بعنوان چهارمین سوپرمن به رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse می پیوندد؛ که البته با وجود هیجان انگیز بودن خیلی هم غیرمنتظره نیست. اگر از زاویه مولتی ورس به قضیه نگاه کنیم، حتی هنری کویل (بازیگر نقش سوپرمن در DCEU) هم می تواند به رویداد امسال بپیوندد.

بحران در زمین های نامحدود

داشتن این همه سوپرمن کنار هم واقعا عالی و تکرارنشدنی است، به همین دلیل ما بی صبرانه منتظریم تا رادین کاین رسما با The CW قرارداد ببندد. این نکته را فراموش کردیم؛ کاین که اکنون ۵۳ سال سن دارد ستاره سریال Lois & Clark: The New Adventures of Superman بود، او در سال ۱۹۹۳ لباس مرد پولادین را بر تن کرد و تا سال ۱۹۹۷ بزرگ ترین قهرمان زمین بود. تری هچر نیز در این سریال شخصیت لویس لین را به تصویر کشید، پس اگر بازگشت کاین تایید شود بعید نیست که خانم هچر هم برای Crisis on Infinite Earths بازگردد. با توجه به اینکه هر دو نفر پیش از این در سریال Supergirl حضور داشته اند، بازگرداندنشان نباید کار چندان سختی برای شبکه باشد.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Crisis on Infinite Earths با نابودی چندین دنیای موازی آغاز می شود!

اینطور که به نظر می رسد، شبکه The CW بودجه مناسبی را برای تولید رویداد Crisis on Infinite Earths در نظر گرفته، چون بازگرداندن این تعداد بازیگر کار چندان ارزانی نیست. از طرفی، جلوی فاش شدن هر گونه اطلاعاتی گرفته می شود تا چیزی به بیرون درز نکند (تا جایی که ممکن است)، که نشان می دهد این رویداد اهمیت فراوانی برای شبکه دارد چون نه تنها قرار است Arrowverse را دستخوش تغییرات کند، بلکه پتانسیل خیلی زیادی برای شکستن رکورد تعداد بینندگان در خودش دارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار
    نه به چهار سال پیش که به زور میشد به سوپرمن اشاره کرد نه به حالا که چهارتا سوپرمن میخوان بیارن!
    کراس اور همینجوری داره بزرگ و بزرگ تر میشه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.