اولین نگاه به هاربینجر در رویداد Crisis on Infinite Earths

یک تصویر رسمی از Crisis on Infinite Earths منتشر شده که تایید می کند طی این رویداد لایلا مایکلز قرار است در نهایت تبدیل شود به هاربینجر (Harbinger). خانم آدری مری اندرسون از فصل نخست Arrow جزو بازیگران سریال بوده است، او در ابتدا بعنوان یکی از ماموران سازمان آرگوس معرفی شد که در گذشته همسر جان دیگل بوده و از هم جدا شده اند، ولی در نهایت این دو نفر تصمیم می گیرند به کنـار هم بازگردند. در کتاب های مصور، هاربینجر لقب قهرمانی لایلا مایکلز است، در سریال نیز لایلا از این اسم رمز استفاده کرده اما تا این لحظه لباسش را نپوشیده است.

لایلا مایکلز در سری کمیک Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد و شبکه The CW یک رویداد ۵ ساعته بر پایه آن می سازد، بعنوان هاربینجر نمایان گشت. این در حالی بود که خود لایلا دو سال قبل تر و در کتاب های مصور New Teen Titans معرفی شده بود. لایلا توسط مانیتور بزرگ شده و دستیار اوست، این شخصیت نقش مهمی را در سری کمیک های بحران ایفا می کند، البته به لطف قدرت هایی که دارد؛ از جمله توانایی خلق همزاد برای خودش. با این قدرت او می تواند همزمان در چندین مکان مختلف باشد و به مانیتور در کنار هم قرار دادن قهرمان ها و شرورها برضد آنتی-مانیتور کمک کند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سوپرمنِ برندان روث در رویداد Crisis on Infinite Earths

حال یک تصویر از Crisis on Infinite Earths منتشر شده که تایید می کند آدری مری اندرسون در این رویداد به شدت مورد انتظار بطور رسمی لباس هاربینجر (که معلوم نیست همین لایلای خودمان است یا از یک زمین دیگر آمده) را بر تن خواهد کرد. این لباس شباهت های زیادی به نسخه کمیک بوکی لباس لایلا دارد، اما با یک سری تغییرات بروز شده است. البته لباس کمیک بوکی هاربینجر را نمی توانند بطور دقیق در نسخه سریالی هم پیاده کنند، و این چیزی که در تصویر می بینیم در حقیقت بهترین نسخه ای است که از Arrowverse انتظار ساختنش را داریم. در کتاب های مصور این شخصیت یک کلاه خود هم بر روی سر خودش دارد، ولی در این تصویر خبری از آن نیست.

هاربینجر

در رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths قرار است شاهد کنار هم قرار گرفتن قهرمان های سریال های Arrow و The Flash، بعلاوه Supergirl و Legends of Tomorrow، همچنین Batwoman باشیم. اما بخش هیجان انگیز این رویداد حضور چندین بازیگر مهمان در آن است، ستاره هایی که پیش از این هم سابقه به تصویر کشیدن شخصیت های ﺩﯼﺳﯽ را داشته اند. از طرفی، رعد سیاه نیز بواسطه این رویداد پا به Arrowverse می گذارد. تام ولینگ یکی از مهمان های بحران است، او بازیگر نقش کلارک کنت در سریال Smallville بوده و حالا قرار است در این رویداد باری دیگر مرد پولادین را به تصویر بکشد، همبازی او اریکا دورنس هم باری دیگر در نقش لویس لین ظاهر می شود.

همچنین بخوانید | معرفی شرور اصلی فصل ششم The Flash: بلادوُرک دقیقا کیست؟

ما انتظار داشتیم مایکل روزنبام برای بازی در نقش لکس لوثر بازگردد، ولی اینطور نشد. در این میان، تایلر هوچلین و بیتسی تالوک نیز یک بار دیگر در نقش سوپرمن و لویس لین ظاهر می شوند؛ در کل همین بازگشت های غیرمنتظره باعث شده تا Crisis on Infinite Earths تبدیل به یک رویداد بزرگ و شدیدا مورد انتظار شود. طرفداران نیز این روزها تشنه کسب اطلاعات بیشتر هستند، و خوشبختانه مدت زمان خیلی زیادی هم تا از راه رسیدن بحران باقی نمانده است. پس بزودی با مانیتور، هاربینجر و بقیه شخصیت ها ملاقات می کنیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. ساحل می گوید

  تریلر سریال ارو منتشر شد پوشش بدید

 2. E.N می گوید

  ممنون بابت پوشش اخبار
  جالبه که سعی میکنن تا جای ممکن به اتفاقات و شخصیت های این رویداد در کمیک وفادار باشن
  الان که اینا رو میبینیم میفهمیم که واقعا از مدت ها قبل برای بحران در زمین های بی نهایت برنامه ریزی کردن
  این لباس رو خوب طراحی کردن و لباس سوپرمن کینگدوم کام رو هم خوب از آب درآوردن، معلومه که بودجه کافی برای این کراس اور دارن
  امیدوارم کراس اور از هر لحاظ فوق العاده بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline