رویداد Crisis on Infinite Earths: چرا کوین کانروی در نقش بتمن بازی نمی کند؟

مدتی است که تایید شده آقای کوین کانروی قرار است در رویداد به شدت مورد انتظار Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) در نقش بروس وین ظاهر شود، ولی چرا او در نقش بتمن هم بازی نمی کند؟ این رویداد پنج ساعته مهیج و تماشایی بر پایه یک خط داستانی کمیک بوکی با نامی مشابه ساخته شده، این خط داستانی در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. این سری دوازده قسمتی به مناسب بزرگداشت پنجاهمین سالگرد کمپانی DC به دست طرفداران رسید، Crisis on Infinite Earths بطور کل یک تغییر خیلی خیلی بزرگ در دنیای ﺩﯼﺳﯽ ایجاد کرد، باعث مرگ تعدادی شخصیت شد و زمین های چندگانه را تبدیل به یک زمین واحد کرد.

بدون شک Crisis on Infinite Earths جزو یکی از پرطرفدارترین سری کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ است که در ماه دسامبر سال گذشته شبکه The CW تایید کرد قصد دارند یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ۵ ساعته بر پایه آن بسازند. طی این رویداد الیور کوئین با فلش، سوپرگرل، افسانه های فردا و حتی زن خفاشی متحد می شود. در اپیزود پایانی هر کدام از سریال های Arrowverse به این رویداد اشاره شد، به همین دلیل ما می دانیم که این قهرمان ها قرار است در مقابل یک تهدید خیلی خیلی بزرگ ایستادگی کنند. شرور داستان آنتی-مانیتور نام دارد، برندان روث در نقش سوپرمن (و همزمان ری پالمر) ظاهر می شود و کوین کانروی هم برای به تصویر کشیدن بروس وین انتخاب شده است.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths بر روی “تمام” فصل ششم The Flash تاثیر می گذارد؛

خبر حضور کوین کانروی برای بازی در نقش بروس وین موجی از هیجان را ایجاد کرد که سرچشمه آن قلب طرفداران بوده است. کوین کانروی اولین بار سال ۱۹۹۳ و در Batman: Mask of the Phantasm بجای بتمن صحبت کرد، و تا امروز هنوز هم بعنوان صداپیشه این شخصیت فعالیت می کند، او در واقع تنها کسی است که تا این اندازه صداپیشگی بتمن را کرده. اما تا به امروز فعالیت او تنها به انیمیشن ها و بازی ها محدود می شده است، اما حالا قرار است نسخه لایو-اکشن این شخصیت را هم به تصویر بکشد. البته اعلام شده که آقای کانروی برای بازی در نقش بروس وین انتخاب شده و اصلا صحبتی از بتمن نیست، ولی چرا؟

کوین کانروی

ساده ترین توضیح می تواند سن بالای این بازیگر باشد؛ کوین کانروی اکنون ۶۳ سال سن دارد و واقعا برایش سخت و غیرممکن است که به این طرف و آن بپرد و درون تاریکی شرورهای شهر گاتهام را دستگیر کند. البته می توانستند این مشکل را با استخدام یک بدلکار رفع کنند. در این حالت امکانش را داشتند تا یک بروس وین مسن را به تصویر بکشند که با وجود سن بالا هنوز هم بیخیال نجات شهرش نشده است. از طرفی، شاید به این علت باشد که Arrowverse هنوز اجازه استفاده از شخصیت بتمن را ندارد. یک زمانی حتی اشاره کردن به شهر گاتهام و بروس وین برای این فرانچایر ممنوع بوده است. البته کمپانی برادران وانر اکنون تصمیمش را تغیر داده، و Arrowverse حالا می تواند از بروس وین استفاده کند.

همچنین بخوانید | زمین سوپرگرل بعد از Crisis On Infinite Earths با زمین-۱ ادغام می شود!

البته با توجه به اطلاعاتی که در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ قبلی به دستمان رسید، می توانیم ادعا کنیم اصلا عجیب نیست که کانروی در نقش بروس وین ظاهر می شود ولی بتمن نه. در Elseworlds بود که فاش شد که بتمن از گاتهام خارج شده و مدتهاست که جایی دیده نشده. اینکه چرا رفته بماند، ولی همین غیب شدنش باعث می شود تا یک بهانه خوب برای روی کار آوردن زن خفاشی داشته باشند. پس کیت کین می تواند در نبود بتمن بعنوان یک قهرمان شنل پوش از گاتهام دفاع کند. و طی رویداد امسال هم می توانند بروس وین را نشان دهند و او فاش کند که چرا بیخیال گاتهام و زندگی ابرقهرمانی خودش شده است.

البته فاش شده که بروس وین قرار است از آینده باشد، یعنی Crisis on Infinite Earths ما را با یک بروس وین مسن که سالهاست بازنشسته شده روبرو می کند. ما هنوز نمی دانیم که او به گذشته (زمان حال ما) می آید و یا اینکه قهرمان های اَرو ورس به آینده سفر می کنند. در کل، حضور بروس وین در Arrowverse اتفاق خیلی بزرگی محسوب می شود، ولی حیف که قرار نیست خود بتمن را ملاقات کنیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    خیلی ممنون بابت این مقاله، خسته نباشید
    خب قطعا بروس وین قرار نیست لباس بتمن رو در بحران به تن کنه چون همونطور که در مقاله گفته شده، فیلم بتمن در دست ساخته و البته در بحران قراره با یک بروس وین مسن از آینده ملاقات کنیم پس خود بروس هم احتمالا دیگه بازنشسته شده، شاید سوپرمن و فلش و گرین ارو و سوپرگرل و بقیه، ناگهان در زمان به آینده سفر کنن و به ملاقات بروس وین برن، همچین چیزی قبلا در یکی از قسمت های کارتون زیبای لیگ عدالت اتفاق افتاده، و حالا در بحران بعد از رفتن به آینده و ملاقات با بروس وین، احتمالا تری مگنیس هم معرفی میشه و شاید این سریال جدیدی که cw میخواد بسازه، در مورد تری مگنیس باشه چون در آینده، بروس وقتی بازنشسته میشه تری رو آموزش میده و تری تبدیل به بتمن آینده میشه
    به هر حال ما که نمیدونیم دقیقا قراره چه اتفاقی بیفته و همه اینا حدس و گمانه ولی همینکه بروس وین با بازی کوین کانروی قراره در اروورس حضور پیدا کنه خودش یک خبر عالیه و اشتیاق هواداران برای تماشای کراس اور بحران در زمین های بی نهایت رو هزار برابر بیشتر کرده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.