پوستر Crisis On Infinite Earths بزرگ‌ترین قهرمان‌ها و شرورهای اَروورس را کنار هم قرار داده؛

یک پوستـر جدید از رویداد کراس‌اُور Crisis On Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) منتشر شده که در آن می توانیم تمام شخصیت های مهم دنیای تلویزیونی Arrowverse را مشاهده کنیم؛ این پوستر در شرایطی توسط شبکه The CW منتشر شده که طرفداران هنـوز در شوک پایان غافلگیرکننده بخش سوم این رویداد هستند، و چشم به راه روز پخش بخش چهارم نشسته اند. سریال های The CW به مناسبت از راه رسیدن سال جدید برای چهار هفته استراحت خورده اند، که یک چهار-هفته خیلی سخت برای طرفداران Arrowverse خواهد بود.‌

سه بخش نخست Crisis On Infinite Earths بعنوان اپیزود سریـال‌های Batwoman و Supergirl همچنین The Flash روی آنتن رفتند، طی این سه ساعت ما دیدیم که مولتی‌ورس با موجی مرگبار از پادماده روبرو شد، موجی که در همان ابتدا باعث نابودی چندین زمین گشت، از جمله زمین-۲ و زمین-۳۸ که خانه سوپرگرل بود. برای اینکه جلوی نابود شدن تمام زمین ها را بگیرد، مار نُوا ملقب به مانیتور بزرگ‌ترین قهرمان های Arrowverse را با هم متحد کرد تا جلوی همزاد شیطانی خودش، آنتی-مانتیور، را بگیرنـد و مانع نابود شدن مولتی‌ورس شوند. آنتی-مانتیور قصد دارد تمام زمین ها را از هستی محو کند و دنیای خـودش را بسازد، هدفی که برای رسیدن به آن هر کاری انجام می دهد.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: بچه فلش (والی وست) بعد از بحران بازمی‌گردد

اینطور که گفته شده سرنوشت هستی به هفت قهرمان بستگی دارد، که آنها را به اسم پاراگون می شنـاسیم و باید مولتی ورس را نجات دهند. حال The CW پوستری از این رویداد بزرگ منتشر کرده که شخصیت های نیمه نخست آن را گرد هم آورده است؛ مانتیور، الیور کوئین ملقب به گرین اَرو، بری آلن ملقب به فلش، سارا لنس ملقب به قناری سفید، سوپرگرل، کیت کین ملقب به زن‌خفاشی، لکس لوثر، مارشن من‌هانتر، کلارک کنت ها (از زمین-۳۸ و ۹۶)، آیریس وست، فلش زمین-۹۰، لوئس لین، جان کنستانتین، جفرسون پیرس ملقب به رعد سیاه، میک روری از زمین-۷۴، سیسکو رامون و هاربینجر.

arrowverse

یکی دیگر از شخصیت های مهم در این رویداد رایان چویی (با بازی Osric Chau) است که در کتاب های مصور جا پای ری پالمر می گذارد و تبدیل می شود به اتم، او در بخش سوم Crisis On Infinite Earths حضور داشت و اینطور که گفته شده قرار است نقش مهمی را بعنوان یکی از پاراگون ها در دو بخش پایانی ایفا کند. ما هنوز اطلاعات دقیقی از حوادث دو ساعت پایانی این رویداد نـداریم، ولی بدون شک قهرمان های باقی مانده با کمک رایان و لکس راهی برای غلبه بر آنتی-مانیتور و نجات مولتی‌ورس پیدا می کنند، حال اینکه چه راهی و به چه صورت، هنوز معلوم نیست.

همچنین بخوانید | بخش چهارم Crisis on Infinite Earths در چه تاریخی روی آنتن می رود؟

در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه‌شنبه ۲۴ دی ماه) بخش چهارم این رویداد هیجان انگیز روی آنتن شبکه The CW خواهـد رفت. بخش چهارم بعنوان یکی از اپیزودهای فصل هشتم سریال Arrow پخش می شود، و بخش پنجم که همان ۲۴ دی روی آنتن می رود حکم یک مقدمه را برای فصل جدید سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) خواهد داشت.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.