رویداد Crisis on Infinite Earths بر روی “تمام” فصل ششم The Flash تاثیر می گذارد؛

ما می دانستیم که رویداد پنج ساعته Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) قرار است تاثیری زیادی بر روی فصل ششم سریال The Flash بگذارد، اما حالا گفته شده که تمام فصل ششم از این رویداد تاثیر می پذیرد. فصل ششم محبوب ترین سریال ابرقهرمانی شبکه The CW با نقش آفرینی گرانت گاستین و کندیس پتن قرار است پاییز امسال روی آنتن برود، و تیم فلش را در مقابل یک شرور بزرگ دیگر قرار دهد.

در فصل پنجم سریال The Flash اتفاق های زیادی رخ داد؛ این فصل جایی به پایان رسید که نورا، دختر بری آلن، بطور کلی از هستی پاک شد و ایبارد ثاون هم توانست از زندان فرار کند. در این میان، سیسکو با استفاده از دارویی که خودش ساخته بود، قدرت های فراانسانی اش را از بین برد. ما شنیده بودیم که سیسکو قرار است در فصل ششم تیم فلش را ترک کند، اما کارلوس والدس این شایعه را تکذیب کرده. رویداد چندجهانی Elseworlds هم طی فصل پنجم اتفاق افتاد، که شرایط را برای وقوع یک رویداد چندجهانی بزرگ تر آماده کرد، Crisis on Infinite Earths که قرار است فلش و دوستان را در یک چالش خیلی خیلی بزرگ قرار دهد.

همچنین بخوانید | زمین سوپرگرل بعد از Crisis On Infinite Earths با زمین-۱ ادغام می شود!

رویداد کراس اُور امسال بر روی تمام سریال های اَروورس تاثیر خواهد گذاشت، اما بیشترین تاثیر بر روی سریال The Flash خواهد بود، خیلی بیشتر از تصور ما. اریک والاس که شورانر جدید سریال است، تایید کرده که وقایع Crisis on Infinite Earths بر روی تمام فصل ۶ تاثیر می گذارد، در حالی که ما تصور میکردیم این تاثیر شگرف فقط بر روی نیمه دوم خواهد بود. وقتی که کراس اُور آغاز می شود نیمی از فصل ششم روی آنتن رفته اما طبق ادعای والاس، تمام اپیزودهای فصل ششم با این رویداد ارتباط دارند. در حقیقت، نیمه ابتدایی فصل که داستان آن بر محور مبارزه بری با شروری جدید می چرخد با بحران بر روی زمین های چندگانه مرتبط است.

The flash فصل ششم

بعلاوه، هارتلی سایر تایید کرده که شخصیت سو دیربون دیبنی (Sue Dearbon) قرار است در فصل بعدی حضور داشته باشد. در کمیک های ﺩﯼﺳﯽ، سو همسر رالف دیبنی معروف به ایلانگِیتِد من است، و نقش مهمی در خط داستانی بحران در زمین های نامحدود داشته است. در این میان، طرفداران کیلر فراست باید خوشحال باشند، چون دانیل پانابیکر نوید حضور پررنگ تر این شخصیت را داده است، بعلاوه اینکه قرار است با لباس جدیدی در فصل ششم ظاهر شود. از طرفی، فصل بعدی بر روی آیریس وست هم تمرکز زیادی خواهد داشت، بیشتر توجه بر روی تلاش های او برای گرداندن رسانه خبری تازه تاسیس شده اش قرار دارد.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash دو شخصیت شرور اصلی دارد؛

خلاصه اینکه سازندگان The Flash قصد دارند با یک فصل بزرگ و پرماجرا، کم و کاستی های چند فصل اخیر را جبران کنند و طرفداران دلسرد شده را دوباره به پای تلویزیون ها بکشانند. بعضی شایعه ها ادعا کرده اند که The CW قصد دارد به این سریال پایان دهد، ولی خود شبکه تایید کرده که فعلا از این خبرها نیست!! — در انتها بد نیست اشاره کنیم که پخش فصل ششم The Flash از تاریخ ۸ اکتبر (مصادف با سه شنبه ۱۶ مهر) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    خب خداروشکر که خبر های خوبی از این فصل میرسه و امیدوارم که واقعا بتونن با این فصل ششم، کم و کاستی های چند فصل اخیر رو جبران کنن و باتوجه به اینکه این سریال روبه بهبودیه و زمانی که در فصل سوم افت کرد تونست در فصل چهام و پنجم پیشرفت کنه پس بعید نیست که در فصل ششم هم پیشرفت کنه و به پای فصلای اول و دوم برسه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.