تاریخ پخش اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths اعلام شد؛

اگر جزو طرفداران سریال ابرقهرمانی Arrowverse باشید، بدون شک بی صبرانه منتظر رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) هستید، بزرگ ترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سالانه سریال های اَرو ورس که قرار است تمام ابرقهرمان های سریال های ابرقهرمانی شبکه The CW را کنار هم جمع کند، و همزمان حکم یک پایان را برای سریال Arrow دارد، و یک شروع است برای فصل جدید سریال Legends Of Tomorrow. اینطور که گفته شده، ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال تاثیر مهمی بر روی سریال های اَرو ورس می گذارد و این دنیای اشتراکی را بطور کل تغییر خواهد داد.

همانطور که خبر دارید، بذرهای رویداد Crisis on Infinite Earths با شروع پخش سریال The Flash کاشته شد، وقتی که نوید مفقود شدن فلش در سال ۲۰۲۴ را به ما دادند. اما طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال گذشته که Elseworlds نام داشت متوجه شدیم که این بذرها قرار است زودتر از انتظار جوانه بزنند، در پایان فصل پنجم The Flash هم خط زمانی تغییر کرد و حالا این بحران چند زمینی رسما قرار است پنج سال زودتر از راه برسد و اَرو ورس را تحت تاثیر خودش قرار دهد. اگر به یاد داشته باشید ما طی Elseworlds با مانیتور (لامونیکا گارت) ملاقات کردیم که قهرمان های مناسب برای مقابله با بحران پیش رو پیدا کـرد، و بزودی هم آنتی-مانیتور را می بینیم که قصد دارد زمین های موازی را نابود کند.

همچنین بخوانید | رعد سیاه در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Infinite Earths حضور خواهد داشت؛ ظاهرا

تا امروز، بزرگ ترین سوال این بود که اپیزودهای رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths در چه تاریخی روی آنتن خواهند رفت، که حالا شبکه The CW بطور رسمی تاریخ پخش هر کدام از اپیزودهای این رویداد را فاش کرده است. همانطور که خبر دارید رویداد امسال پنج ساعته است، پس در ۵ اپیزود روی آنتن خواهد رفت، به این ترتیب:

– سریال Supergirl (سوپرگرل)؛ یکشنبه هشتم دسامبر (۱۷ آذر)
– سریال Batwoman (زن خفاشی)؛ دوشنبه نهم دسامبر (۱۸ آذر)
– سریال The Flash (فلش)؛ سه شنبه دهم دسامبر (۱۹ آذر)
– سریال Arrow (کماندار)؛ سه شنبه ۱۴ ژانویه (۲۴ دی)
– سه شنبه Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)؛ سه شنبه ۱۴ ژانویه (۲۴ دی)

بحران در زمین های نامحدود

رویداد امسال بر پایه کمیک های Crisis on Infinite Earths ساخته شده، در کتاب های مصور، طی این رویداد، شروری به نام آنتی-مانیتور شروع می کند به نابود کردن تمام زمین های موازی و فقط زمین خودش را سالم نگه می دارد، در نتیجه بزرگ ترین قهرمانان هستی مقابل او می ایستند تا وی را شکست و دنیا را نجات دهند؛ که در پایان شخصیت هایی مثل فلش و سوپرگرل کشته می شوند و تنها یک زمین باقی می ماند. حال، اینطور که شنیده ایم در نسخه تلویزیونی هم شاهد نابود شدن حداقل تعدادی از زمین های موازی خواهیم بود، حضور شخصیت آنتی-مانتیور نیز تایید شده است.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash دو شخصیت شرور اصلی دارد؛

در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths شاهد حضور رعد سیاه خواهیم بود، که سریالش هیچ ارتباطی با اَرو ورس ندارد اما با این وجود شاهد حضورش در رویداد امسال خواهیم بود. برندان روث در نقش سوپرمن بازی می کند، جان کرایر برای بازی در نقش لکس لوثر بازمیگردد و حضور برت وارد (بازیگر نقش رابین در اولین سریال بتمن) هم تایید شده است اما هنوز نمی دانیم در چه نقشی ظاهر خواهد شد؛ خلاصه اینکه Crisis on Infinite Earths قرار است فوق العاده باشد، شک نکنید!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    به به، عجب چیزی بشه! فقط کلی باید انتظار بکشیم تا کراس اور بیاد تازه بعد از تماشای سه ساعت از کراس اور، باید یک ماه صبر کنیم تا دوساعت نهاییش رو در یک روز ببینیم! حتی نحوه تماشا بر اساس تاریخ کراس اور هم جالبه! مطمٸنم در اون یک ماه، انتظار کشیدن سخت ترین کار ممکنه، راستی کوین کانروی، صداپیشه اسطوره ای بتمن، قراره خودش در نقش بتمن در کراس اور حضور داشته باشه!!! یاخدا! ما اخبار کراس اور رو میشنویم مغزمون منفجر میشه، چه برسه به اینکه خود کراس اور رو تماشا کنیم! کلی دارن سعی میکنن موقع تماشای بحران دی سی، همون حس فوق العاده ای رو داشته باشیم که موقع تماشای پایان بازی مارول داشتیم، واقعا معلومه که دارن کلی برای بحران در زمین های بی نهایت، زحمت میکشن تا عالی بشه، دمشون گرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.