اولین نگاه به بتمن در Crisis On Infinite Earths؛ با بازی کوین کانروی

تصاویری جدید از رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) منتشر شده که در یکی از آنها می توانیم کوین کانروی را مشاهده کنیم، او در نقش بتمن ظاهر شده است. فرانچایز Arrowverse در زمان شروع کارش خیلی بزرگ نبود، اما طی یکی دو سال اخیر خیلی گسترده و البته مشهور شد. شروع کار با سریال Arrow بود اما خیلی زود The Flash و Supergirl همچنین Legends of Tomorrow هم به لیست اضافه شدند، Batwoman نیز جدیدترین سریال این دنیای تلویزیونی است و Black Lightning هم ظاهرا قرار است بطور رسمی به Arrowverse بپیوندد.


از زمان شروع فعالیت Arrowverse، ما شاهد وقوع کراس‌اُورهای مختلف بودیم، ولی همه کوچک و نچندان مهم بودند؛ اما امسال The CW در Crisis on Infinite Earths سنگ تمام گذاشته و بزرگ ترین رویداد تاریخ تلویزیون دی‌سی را برای طرفداران آماده کرده است. یکی از اتفاق های جالب در کراس‌اُور Crisis on Infinite Earths این است که در آن فقط شاهد حضور قهرمان های سریال های فعلی The CW نخواهیم بود، بلکه ستاره هایی از فیلم و سریال های قدیمی دی‌سی هم در آن نمایان می شوند. از جمله تام ولینگ که در سریال Smallville کلارک کنت را به تصویر می کشید، برندان روث (ستاره سریال Legends of Tomorrow) نیز قرار است در نقش نسخه Kingdom Come سوپرمن ظاهر شود، و تایلر هوچلین هم در این رویداد حضور دارد.

همچنین بخوانید | لارل لنس در Crisis on Infinite Earths حضور دارد؛ اما بلک سایرن نه!

در کنار این سوپرمن ها، قرار است بواسطه رویداد کراس‌اُور امسال ملاقاتی هیجان انگیز داشته باشیم با برت وارد بازیگر نقش رابین در سریال Batman محصول دهه ۶۰ میلادی. یکی دیگر از بازیگران مرتبط به بتمن که به Crisis on Infinite Earths پیوسته کانروی است، صداپیشه شخصیت بروس وین در انیمیشن های دی‌سی. حال تصاویری از این رویداد منتشر شده که در آن ها می توانیم نسخه مسن (آینده) بروس وین را مشاهده کنیم.

این تصاویر جالب و تماشایی توسط EW منتشر شده اند، که در آن کانروی بروس وین را به تصویر کشیده و روث هم باری دیگر لباس سوپرمن را بر تن کرده است. یک نگاه بیاندازید:

علاوه بر روث و کانروی، ما می توانیم ولینگ را ببینیم که باری دیگر در نقش کلارک کنت ظاهر شده است. در این میان بد نیست اشاره کنیم شنیده ایم که این ستاره نقش خیلی کمی در رویداد پنج ساعته Crisis on Infinite Earths دارد، که اتفاق بدی محسوب می شود اما هنوز بطور رسمی چیزی در این مورد گفته نشده. این تصاویر تایید می کنند که بت‌وُمن قرار است صحنه ای مشترک با بتمن داشته باشد، البته بطور مستقیم تایید نمی کنند و فقط یک حدس است. ولی این اتفاق چندان عجیب نیست چون کیت کین جزو شخصیت های وابسته به بتمن و در واقع فامیل بروس وین می باشد. البته کوین کانروی در نقش نسخه آینده بروس وین ظاهر شده و احتمالا به یک خط زمانی متفاوت تعلق دارد.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths

بعید نیست که او در نقش نسخه Kingdom Come بتمن ظاهر شده باشد؛ با توجه به اینکه تصاویرش همراه با سوپرمن راث منتشر شده است. در کل اطلاعات ما از رویداد Crisis on Infinite Earths چندان زیاد نیست و The CW مثل مارول تلاش می کند که جلوی افشای اطلاعات دقیق را بگیرد.‌ به همین دلیل طرفداران این روزها بی صبرانه منتظر از راه رسیدن اپیزودهای رویداد کراس‌اُور امسال هستند، که قرار است یکی از بهترین ۵ ساعت های عمرمان باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.