برت وارد اولین بازیگر نقش رابین در Crisis on Infinite Earths حضور دارد؛

اولین بازیگر نقش رابین، برت وارد قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse که Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) نام دارد حضور داشته باشد. طی چند سال اخیر، شبکه The CW تبدیل به یک خانه برای ابرقهرمان های ﺩﯼﺳﯽ شده است، این شبکه با خلق یک دنیای اشتراکی بستری مناسب برای تولید سریال های اقتباسی از کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ فراهم کرده است. سریال های Arrow و The Flash، بعلاوه Legends of Tomorrow و Supergirl در بستر همین دنیای اشتراکی ساخته شده اند و بزودی هم سریال Batwoman به این جمع اضافه می شود.

البته باید اشار کنیم که در خود Arrowverse دنیای های متفاوتی وجود دارد، مثلا سوپرگرل متعلق به یک زمین دیگر است، اَرو و فلش هم در زمین دیگری زندگی می کنند. ایده زمین های موازی به سازندگان سریال های اَرو ورس امکان انجام کارهای جالب زیادی را داده است، از جمله خلق رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ یا بازگرداندن مثلا فلش از سریال The Flash 1990. و حالا، طی رویداد Crisis on Infinite Earths قرار است شاهد بازگشت سوپرمن برندان روث از فیلم Superman Returns باشیم، بعلاوه یک چهره قدیمی دیگر!

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash دو شخصیت شرور اصلی دارد؛

طی پنل سریال Batwoman در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹، فاش شد که برت وارد قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ پیش رو حضور داشته باشد، ما او را در سریال انفرادی زن خفاشی مشاهده خواهیم کرد. در اولین سریال بتمن (۱۹۹۶ تا ۱۹۶۸) او شخصیت رابین را به تصویر کشید، و طی سالهای بعد هم بعنوان صداپیشه در انیمیشن های مختلفی بجای این شخصیت صحبت کرد، ولی حالا قرار است پا به Arrowverse بگذارد. البته هنوز دقیقا معلوم نیست که باری دیگر شخصیت رابین، نسخه جایگزین این قهرمان، یا یک شخصیت جدید را به تصویر خواهد کشید.

بحران در زمین های نامحدود

بازگشت برت وارد برای ایفای یک نقش لایو-اکشن در سریالی که بر پایه کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ ساخته شده، یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران قدیمی و جدید سینما و تلویزیون ﺩﯼﺳﯽ محسوب می شود؛ البته Arrowverse پیش از این هم بعضی از بازیگران سابق ﺩﯼﺳﯽ را با روش های مختلف بازگردانده است؛ مثلا لیندا کارتر بازیگر سابق نقش زن شگفت انگیز در سریال Supergirl حضور دارد، اما نه بعنوان پرنسس داینا، یا مثلا جان ویسلی شیپ بعد از چند دهه برای ایفای نقش فلش توسط اَرو ورس به تلویزیون آورده شد.

همچنین بخوانید | اَرو ورس: بازیگر نقش آنتی-مانیتور در رویداد Crisis on Infinite Earths انتخاب شد

به هر حال، برت وارد چه برای بازی در نقش رابین و چه با شخصیتی جدید پا به اَرو ورس بگذارد، چیزی از هیجان انگیز بودن این قضیه کم نمی کند. شنیدن این خبر در کنار دیگر گزارش هایی که تاکنون منتشر شده، تایید می کند که The CW قصد دارد Crisis on Infinite Earths را تبدیل به بزرگ ترین و جالب ترین [مهیج ترین و …] رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ تاریخ اَرو ورس بکند، و این تازه انتظار ما بر پایه همین مقدار اطلاعات کمی که داریم است، چون بطور قطع خیلی چیزها هنوز فاش نشده اند!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    دیگه از یک کراس اور چی میخوایم😍

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.