اولین نگاه به پریا (Pariah) شخصیت تام کاوانا در رویداد Crisis on Infinite Earth

همانطور که خبر دارید، تام کاوانا قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) شخصیتی به نام پریا (Pariah) را به تصویر بکشد؛ حال بعد از مدتها انتظار DC Television و The CW اولین تصویر رسمی از ظاهر این شخصیت را منتشر کرده اند تا ما بتوانیـم نخستین نگاه رسمی خودمان را به پریا داشته باشیم. Crisis on Infinite Earth به لطف شخصیت هایی که قرار است آنها را به اَرو ورس بازگـردانـد تبدیل شده به یک رویداد شدیدا هیجان انگیز، اما بدون شک حضور تام کاوانا از جالب ترین بخش های این رویداد است.

اریک والاس، شورانر سریال The Flash، طی همایش کامیک کان سن دیگوی امسال بود که فاش کرد تام کاوانا “بعنوان بخشی از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths، تام نه تنها در نقش دو شخصیتی که درباره اش شنیده ایم بازی می کنـد، بلکه شخصیت پریا را هم در این رویداد به تصویر خواهد کشید…” باید اشاره کنیم که در نسخه کمیک بوکی این بحران، پریا نقش مهمی را در با خبر کردن زمین های موازی از بحران پیش رو ایفا می کند و خودش هم جزو قربانیان آنتی-مانیتور است، و البته کسی است که به این ابرشرور قدرت کافی برای نابود کردن مولتی ورس را می دهد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به هاربینجر در رویداد Crisis on Infinite Earths

در کتاب های مصور، پریا یک دانشمند است؛ او متعلق به یک بُعد متناوب می باشد، نه یک زمین موازی. آزمایش های غیرمتعارف وی برای دیدن لحظه خلق جهان، باعث می شود که آنتی-مانتیور از وجود دنیای او مطلع شود و آن را نابود کند. خود پریا به لطف مداخله همتای خیرخواه این ابرشرور که مانتیور نام دارد از این ویرانی جان سالم بدر می برد، و قدرت سفر از یک زمین متناوب به دیگری را بدست می آورد، او چون خودش را مقصر نابود شدن زمینش می داند با سفر به دنیاهای مختلف سعی می کند همه را از تهدید پیش رو مطلع کند، او طی این بحران Lady Quark را قبل اینکه دنیایش توسط آنتی-مانتیور نابود شود نجات می دهد و سپس با هاربینجر متحد می شود. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که Pariah طی رویداد Crisis on Infinite Earths بعد از نابودی دنیایش به زمین فلش بیاید و با تیم ملاقات کند.

پریا Arrowverse

رویداد بزرگ Crisis on Infinite Earths قرار است شخصیت های اصلی Arrow و The Flash، همچنین Supergirl و DC’s Legends of Tomorrow بعلاوه Batwoman را برای پنج اپیزود کنار هم قرار دهد. سه اپیزود از این رویداد در ماه دسامبر سال جاری روی آنتن می رود و دو تای آخری هم در ژانویه ۲۰۲۰ پخش می شود (تاریخ دقیق بخش). باید اشاره کنیم که بحران در زمین های نامحدود اقتباسی است از یک سری کتاب مصور که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد و تاثیر خیلی زیادی بر روی آینده محصولات DC Comics گذاشت. از Crisis بعنوان یکی از بزرگ ترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭهای تاریخ کتاب های مصور یاد می شود، و قطعا بزرگ ترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭی خواهد بود که تاکنون در Arrowverse شاهد وقوع آن بوده ایم.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman حضور جوکر در Arrowverse را تایید کرده است؛

سریال Arrow قرار است امسال با همین رویداد بعد از هشت فصل به پایان برسد، و اینطور که به نظر می رسد فصل ششم The Flash نیز به شدت تحت تاثیر وقایع این بحران قرار گرفته است. در Crisis on Infinite Earths شاهد حضور شخصیت های کمیک بوکی زیادی خواهیم بود، از سوپرمن برندان روث و تام ولینگ گرفته تا هاربینجر و لوسیفر، همه قرار است طی این بحران کنار هم قرار بگیرند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. روبینا می گوید

    قسمت اول ارو پخش شد چرا نقد شو نذاشتید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.