بخش چهارم Crisis on Infinite Earths در چه تاریخی روی آنتن می رود؟

کراس‌اُور امسـال اَروورس بزرگ و حماسی تر از تمام کراس‌اُورهای قبلی این فرانچایز است، رویداد امسال Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) نام گرفتـه و در پنـج بخش روی آنتن می رود، که تاکنون سه بخش از آن پخش شده و دو تای دیگر هم باقی مانده. اَروورس تاکنون رنگ چنین کراس‌اُوری را به چشم ندیده، و باید بگوییم که در تلویزیون هم تاکنون چنین چیزی دیده نشده، همین بی‌نظیر بودن باعث شده تا Crisis on Infinite Earths تبدیل شود به یک رویداد کم‌نظیر و البته ارزشمند.

طی دو بخش نخست Crisis on Infinite Earths شاهد نابودی چندین زمین و مرگ‌ تعدادی از شخصیت های مشهور کمیک بوکی بودیم، اما بخش سوم از دو تای قبلی هیجان انگیـزتـر بود و یک پایان واقعـا غافلگیرکننده داشت. این پایان باعث شد تا یک سوال خیلی بزرگ به ذهنمان خطور کند: قرار است در ادامه چه اتفاقی رخ دهد؟ سوالی که برای رسیدن به جواب آن باید چند هفته ای صبر کنیم. پایان بخش سوم رویداد امسال شباهت خیلی زیادی به پایان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) داشت، اما قهرمانان اَروورس با شروری کیهانی طرف هستند که شکست دادن او کاری تقریبا غیرممکن است.

همچنین بخوانید | اَروورس: کدام‌ شخصیت ها در بخش سوم Crisis On Infinite Earths کشته شدند؟

ما در حال حاضر فقط می توانیم حدس بزنیم، و منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری در رابطه وقایع دو بخش بعدی Crisis on Infinite Earths فاش شود. این انتظار باید چند هفته ای ادامه پیدا کند، تا تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه‌شنبه ۲۴ دی ماه) که بخش چهارم روی آنتن شبکه The CW خواهـد رفت. بخش چهارم بعنوان یکی از اپیزودهای فصل هشتم Arrow پخش می شود، و بخش پنجم که همان ۲۴ دی روی آنتن می رود حکم یک مقدمه را برای فصل جدید سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) خواهد داشت.

بحران در زمین های نامحدود

طرفداران Arrowverse باید تعطیلات کریسمس را پشت سر بگذراند تا پخش سریال ها از سر گرفته شود. این انتظار یک ماهه بدون شک برای طرفداران این دنیای اشتراکی سخت خواهد بود، مخصوصا با توجه به پایان غافلگیرکننده بخش سوم Crisis on Infinite Earths، اما به سازندگان آن این امکان را می دهد تا بیشتر بر روی دو بخش پایانی کـار کنند، که در نهایت می تواند به نفع خـود طرفداران تمام شود. کاملا درست که نباید Crisis on Infinite Earths را با Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame مقایسه کنیم، اما با وجود اینکه از نظر کیفیت قابل مقایسه نیستند، بحران هیجان کمتری ندارد — خوشبختانه نیاز نیست یک سال صبر کنیم!

همچنین بخوانید | تریلر فصل پنجم Legends of Tomorrow از راه رسید؛ افسانه‌ها با بحران می‌آیند!

قبل از اینکه سه بخش نخست Crisis on Infinite Earths را تماشا کنیم، تصور می کردیم که وقایـع این رویداد بزرگ قرار است تاثیر چشم‌گیری بر روی آینده اَرو‌ورس بگذارد، اما بعد از تماشای این سه بخش، دیگر چنین نظری نداریم و انتظار داریم که تاثیر بحران بر روی آینده اَروورس خیلی کم‌تر از تصورمان باشد — حداقل تاثیر بر روی پنج سریال در حـال پخش چندان زیاد نخواهد بود. به احتمال قوی، قهرمان های باقی مانده راهی برای بازگرداندن زمین های نابود شده و سپس شکست آنتی-مانیتور پیدا می کنند، و در نهایت همه چیز به شکل قبلی خودش بازمی‌گردد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
 1. E.N می گوید

  این رویداد حماسی تا الان که عالی بوده و فکر نمیکنم که تاثیرش بر روی آینده اروورس کمتر از تصور ما باشه و قطعا قراره تاثیر زیادی روی آینده بذاره
  هشدار لو رفتن داستان
  .
  .
  ‌.‌
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

  تمام جهان های چندگانه ازبین رفتن!!!
  قطعا اگر قرار باشه راحت بتونن همه چیز رو به حالت اول برگردونن که همچین پایان شوکه کننده سوال برانگیزی برای قسمت سوم نمیذاشتن، البته اینکه بتونن چندتا زمین رو برگردونن که طبیعیه اما محاله بتونن همه رو برگردونن،به احتمال زیاد مثل کمیک قراره چندتا جهان رو برگردونن و بعدش این جهان ها ترکیب میشن و فقط یک جهان باقی خواهد موند که اینطوری داستان تمام سریال های اروورس قراره در همون یک جهان، جریان داشته باشه، و اگر اینجوری بشه پس شرایط قطعا دیگه مثل گذشته نخواهد بود و اروورس تغییرات اساسی خواهد کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline