اطلاعاتی تازه از فیلم The Crooked Man ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Conjuring 2

با توجه به فیلم های امسالش، به نظر می رسد که دنیای احضار قرار است کمی بزرگ تر شود؛ فیلم The Curse of La Llorona (نفرین لیورونا) که بزودی پا به گیشه می گذارد و در تابستان هم Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) روی پرده می رود. اما در این میان یک پروژه وجود دارد که اکنون سالهاست در جهنم توسعه اسیر مانده، فیلم ترسناک The Crooked Man (مرد خمیده) که در اصل تا الآن باید ساخته می شد، اما به نظر نمی رسد که به این زودی موفق به تماشای آن شویم.

ما نخستین بار مرد خمیده را در فیلم سینمایی The Conjuring 2 (احضار) محصول ۲۰۱۶ به کارگردانی جیمز وان (Aquaman) مشاهده کردیم، در همان زمان اعلام شد که استودیو مشغول کار بر روی یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف برای این شخصیت و همچنین والاک (راهبه) است. اما حالا سه سالی از معرفی مرد خمیده که خیلی مورد توجه قرار گرفت گذشته و هنوز خبری از بازگشت او به سینما نشده. پس واقعا لازم است که بپـرسیم چرا؟ خب، پیتر سفرن تهیه‌کننده Annabelle Comes Home به این سوال یک پاسخ جالب داده است.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم ترسناک Annabelle 3 منتشر شد؛ آنابل به خانه آمده است!

پیتر سفرن در همین رابطه گفت “ما در فیلم Annabelle Comes Home مشغول کاوش درون یک سری چیزها هستیم که شخصا دوستش دارم. فکر می کنم قرار است بزرگ باشد… غالبـا، مخاطبین به ما می گویند که فیلم بعدی چه خواهد بود. وقتی که Conjuring 2 را ساختیم تصور می کردیم Crooked Man فیلم بعدی باشد. ما واقعا دوستش داشتیم. یک شخصیت بزرگ بود. در عوض، مخاطبین شیفته راهبه شدند…” با این حساب، نظر طرفداران برای مغزهای پشت فرانچایز احضار خیلی خیلی مهم است؛ اصلا شاید علت موفقیت فیلم های احضار همین احترام به نظر مردم باشد.

فیلم مرد خمیده

این تهیه‌کننده در ادامه هم گفت که “با توجه به اینکه بسیاری از مردم مستقیما به جیمز [وان] درباره خاستگاه راهبه پیام دادند، اینکه او کیست و از کجا آمده است… واقعا افسون کننده بود. واضح بود که باید فیلم بعدی درباره راهبه باشد… اینطور نیست که ما Crooked Man را نخواهیم ساخت، اما مجبوریم تعادل فرانچایز را حفظ کنیـم. مطمئن هستم که ما ایده هایی برای کارهایی که قرار است فراتر از این انجام دهیم داریم، فراتر از اتاق آرتیفکت… مخاطبین به ما خواهند گفت که بعدی چه خواهد بود.” پس فیلم The Crooked Man بلاخره ساخته خواهد شد، اما معلوم نیست چه زمانی.

همچنین بخوانید | دنیای احضار: The Conjuring 3 قرار است یک فیلم متفاوت، معرکه و بزرگ باشد!

فیلم بعدی فرانچایز احضار The Curse of La Llorona به کارگردانی مایکل چیوس (The Conjuring 3) است که از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۰ فروردین ۹۸) پا به گیشه می گذارد. بعد از آن نوبت به Annabelle 3 (آنابل) به کارگردانی گری دوبرمن (نویسنده فیلم هایی مثل IT 2017، دو قسمت قبلی Annabelle و The Nun) می رسد که از تاریخ ۲۸ ژوئن سال ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۷ تیر ماه ۹۸) روی پرده خواهد رفت. سپس باید منتظر The Conjuring 3 به کارگردانی مایکل چیوس باشیم که تاریخ اکران آن ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۱ شهریور سال ۱۳۹۹) اعلام شده است. The Nun 2 هم احتمالا فیلم ۲۰۲۱ دنیای سینمایی احضار خواهد بود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.