کمیک بوک Crowded تبدیل به فیلم سینمایی می شود

ﺭﺑﻞ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ (ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﺠﺮﺩ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺁﻭﺍﺯﺧﻮﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪﺍﯼ ۳) قرار است بازیگر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ یک فیلم اقتباسی از سری کمیک بوک Crowded باشد. بیشتر طرفداران این هنرمند را بعنوان یک بازیگر کمدی می شناسند. و در حالی که قرار است با یک نقش کمدی دیگر در فیلم سینمایی Jojo Rabbit آقای ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﺍﯾﺘﯿﺘﯽ (ثور: ﺭﮔﻨﺮﺍﮎ، ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪﻫﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽﺩﻫﯿﻢ) حاضر شود، برای حضور در یک پروژه کمیک بوکی انتخاب شده است.

خانم ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ با سری فیلم های Pitch Perfect (ﺁﻭﺍﺯﺧﻮﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪﺍﯼ) به شهرت رسید؛ اکنون بعنوان بازیگری کمدی شناخته می شود، او همچنین در فیلم هایی مثل Bridesmaids (ﺳﺎﻗﺪﻭﺵﻫﺎ) و How To Be Single حضور داشته. البته فعالیت های ﺭﺑﻞ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ فقط به جلوی دوربین ختم نمی شود و او بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی در پشت صحنه سریال Super Fun Night حضور داشته است. حال ویلسون بزودی برای تولید یک فیلم اقتباسی از تمام مهارت های بازیگری و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩگی خودش استفاده خواهد کرد.

طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر خانم ویلسون بعنوان بازیگر و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم Crowded انتخاب شده است، باید اشاره کنیم که این سری کمیک بوک توسط ﮐﺮﯾﺴﺘﻔﺮ ﺳﺒﻼ (Injustice: Ground Zero) نوشته شده، Ro Stein و Ted Brandt نیز طراحان آن هستند. وقایع این سری در یک آینده نچندان دور اتفاق می افتد، جایی که نرم افزارها و اشتراک شغل (Job sharing) دیگر مفهوم اقتصاد جهان هستند، یک پلتفرم سرمایه گذاری به نام Reapr که ترورها را تامین مالی می کند در حال رشد میان جمعیت جهان است. داستان با چارلی آغاز می شود، زنی که برای خودش یک زندگی مسالمت آمیز دارد. اما او در Reapr تبدیل به یک هدف می شود، با جایزه ای مولتی میلیون دلاری برای شکارش. چارلی که دیگر مورد هدف تمام لس آنجلسی ها قرار گرفته، با استفاده از یک اپ به نام Dfend ویتا را استخدام می کند تا از او محافظت کند. آنها با همکاری هم برای زمین زدن آدمکش ها تلاش می کنند تا در نهایت به کسی که برای قتل چارلی جایزه گذاشته برسند.

همچنین بخوانید: تولید Silver and Black تا قبل از سال ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد

ویلسون

در کنار Oni Entertainment، ویلسون از طریق Camp Sugar کمپانی خودش فیلم جدید را توسعه می دهد. نویسنده کمیک نیز بعنوان یک مشاور در پروژه حضور خواهد داشت. و حالا، تیم تولید در پـی یافتن یک نویسنده مناسب برای این فیلم اقتباسی هستند. طبق اعلام منابع، کمپانی Camp Sugar این روزها مشغول کار بر روی فاز پس-تولید فیلم سینمایی The Hustle با نقش آفرینی خود ویلسون است. هنوز اطلاعات بیشتری از فیلم Crowded در دستس نیست، بنابراین نمی دانیم چه کسی بر روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست، یا اینکه چه زمانی پا به فاز تولید خواهد گذاشت؛ پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.