اولین نگاه به فیلم لایو-اکشن Cruella با بازی اما استون

یکی از بازسازی های لایو-اکشنی که دیزنی این روزها مشغول کار بر روی آن است، Cruella (کروئلا) می باشد، این فیلم داستان شخصیتی را روایت می کند که طرفداران انیمیشن های دیزنی بدون شک او را می شناسند. دیزنی با تولید فیلم لایو-اکشن Cruella قصد دارد داستان خاستگاه کروئلا دوئل را روایت کند، وقایع این فیلم قبل از حوادث ۱۰۱ Dalmatians (صد و یک سگ خالدار) اتفاق می افتد و به روایت داستان شخصیت شرور ۱۰۱ Dalmatians می پردازد.

طی رویداد D23 Expo 2019 نیز دیزنی به حاضرین این امکان را داد تا نخستین نگاه رسمی خودشان را به نسخه لایو-اکشن کروئلا دِ ویل داشته باشند، خانم اما استون کسی است که برای بازی در این نقش انتخاب شده است. استون در فیلم Cruella یک شخصیت شرور بسیار مشهور را به تصویر می کشد، حال به لطف تصویر رسمی می توانیم نگاهی به ظاهر شرورانه و گریم جالب وی داشته باشیم. در تصویر می توانیم سگ های خالدار را مشاهده کنیم، نوچه های او (یکی به نام جاسپر و دیگری هم هوراس) نیز در پشت سر کروئلا دیده می شوند.

همچنین بخوانید | دیزنی مشغول توسعه یک ادامه برای فیلم لایو-اکشن Aladdin است؛

خانم اما تامپسون که ما وی را بیشتر بخاطر بازی در فیلم هایی مثل La La Land و Easy A می شناسیم، در این فیلم نسخه جوان کروئلا دِ ویل را به تصویر کشیده است. فیلم سینمایی cruella فاش می کند که این زن جوان چطور از یک آدم معمولی تبدیل به شروری که در فیلم ۱۰۱ Dalmations با وی آشنا شدیم می شود. باید اشاره کنیم که ﮐﺮﯾﮓ ﮔﯿﻠﺴﭙﯽ (The Finest Hours و I, Tonya) این فیلم را بر پایه فیلمنامه ای نوشته ﮐﻠﯽ ﻣﺎﺭﺳﻞ (پنجاه طیف خاکستری)، ﺗﻮﻧﯽ ﻣﮏﻧﺎﻣﺎﺭﺍ (سوگلی)، ﺍﺳﺘﯿﻮ ﺯﯾﺴﯿﺲ (سریال Togetherness) کارگردانی می کند.

Cruella 2020

ما هنوز اطلاهات چندان دقیقی از نقطه ای که داستان از آن شروع می شود نداریم، ولی گفته شده که در ابتدای داستان کروئلا هنوز یک طراح مد است و به اسم استلا شناخته می شود. جوئل فرای و پاول والتر هاوزر (I’ Tonya) بازیگران نقش نوچه های کروئلا هستند، که در تصویر هم آنها را مشاهده می کنید. وقایع این فیلم در دهه ۷۰ میلادی اتفـاق می افتد، استلا یک طراح لباس درخشان است که بعنوان کارمندی ساده در یک فروشگاه بزرگ به سختی زحمت می کشد و تلاش می کند تا استعدادهای خودش را نشان دهد. اما وقتی متوجه می شود که گردنبند گران بهای مادرش توسط کارفرما ثروتمند سابق او دزدیده شده، که زنی شیک پوش به نام بارونس است و اما تامپسون در نقشش ظاهر شده، او بی درنگ تصمیم می گیرد که هر طور شده گردنبند را پس بگیرد!!

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن Lady and the Tramp منتشر شد؛

فیلم سینمایی Cruella قرار است در تاریخ ۲۸ مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۹) پا به گیشه بگذارد. کاملا درست است که اطلاعات چندان زیادی از این فیلم نداریم، اما طبق همین اندک دانسته ها می توانیم ادعا کنیم که قرار است یکی از متفاوت ترین فیلم های لایو-اکشن دیزنی باشد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline