اما تامپسون در حال مذاکره برای حضور در فیلم لایو-اکشن Cruella است؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، اما تامپسون در حال مذاکره است تا به فیلم سینمایی لایو-اکشن Cruella (کروئلا) محصول دیزنی بپیوندد. کمپانی دیزنی این روزها بیشتر بخاطر فیلم های اقتباسی لایو-اکشن خودش که آنها را بر پایه انیمیشن های کلاسیک می سازد شهرت دارد، فیلم هایی مثل Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و The Jungle Book (کتاب جنگل) که نقدهای بسیار خوبی دریافت کردند و به فروش بالایی دست یافتند (میلیاردی). در این میان، دیزنی قصد دارد فیلم لایو-اکشن Cruella را بسازد که داستان آن قبل از حوادث ۱۰۱ Dalmatians (صد و یک سگ خالدار) اتفاق می افتد و به روایت داستان خاستگاه کروئلا دویل شخصیت شرور ۱۰۱ Dalmatians می پردازد.

چند سالی از زمانی که برای اولین بار خبرهایی در مورد این فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی شنیدیم گذشته است، طی این سالها فقط یک سری شایعه ها بودند که طرفداران منتظر را در انتظار نگه داشتند، به غیر آن تاکنون چیز خاصی در مورد فیلم Cruella فاش نشده است. ما در حال حاضر نمی دانیم که دیزنی قصد دارد تولید این را از چه زمانی شروع کند، یا اینکه چه بازیگرانی برای حضور در آن در نظر گرفته شده اند [البته بجز اما استون بازیگر نقش کروئلا]. بنابراین همچنان منتظریم تا یک خبر رسمی در مورد فیلم لایو-اکشن Cruella منتشر شود، در حال حاضر فقط می دانیم که این فیلم زمستان ۹۹ پا به گیشه میگذارد.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

اما حالا، طبق گزارشی تازه منتشر شده توسط Variety، اما تامپسون ستاره فیلم Beauty and the Beast در حال مذاکره است تا به فیلم لایو-اکشن Cruella بپیوندد؛ اما هنوز نمی دانیم او را برای بازی در چه نقشی در نظر گرفته اند. این ستاره ۶۰ ساله پیش از این سابقه همکاری با دیزنی را داشته است، مثلا نقش خانم پاتس در فیلم لایو-اکشن Beauty and the Beast محصول ۲۰۱۷، او همچنین بازیگر نقش پی.ال. تراورس در فیلم Saving Mr. Banks محصول ۲۰۱۳ بود — بد نیست اشاره کنیم که او بخاطر بازی در فیلم Howards End محصول ۱۹۹۲ برنده اسکار شد.

اما استون

ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم Cruella نداریـم، به همین دلیل نمی توانیم هیچ حدسی در مورد نقش اما تامپسون بزنـیم. ما شنیده بودیم که نیکول کیدمن قرار است به این فیلم بپیوندد و در نقش شخصیت شرور آن ظاهر شود، اما حالا اینطور به نظر می رسد که خانم تامپسون را برای این نقش در نظر گرفته اند؛ در نقش شخصیتی به نام بارونس، که در توصیفش آمده “یک دشمن برای کروئلا است و نقش بسیار مهمی در تبدیل کروئلا به شروری که امروز می شناسیم دارد.

وقایع این فیلم در دهه ۷۰ میلادی اتفـاق می افتد، خانم اما استون در نقش یک طراح لباس درخشان بازی می کند که بعنوان کارگری ساده در یک فروشگاه بزرگ به سختی زحمت می کشد. یک روز، زنی شیک پوش به نام بارونس وارد فروشگاه می شود، او گردنبند مخصوص کروئلا رو پوشیده است، گردنبندی که توسط مادرش به او داده شده بود — همانی که کروئلا آن را شبی که مادرش مُرد گم کرد. او بی درنگ تصمیم می گیرد که هر طور شده گردنبند را از بارونس بگیرد!!

همچنین بخوانید | تصاویر جدید از فیلم لایو-اکشن Aladdin: نگاهی تازه به پرنسس یاسمن

کریگ گیلسپی (I, Tonya) این فیلم را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته Tony McNamara (سوگلی ۲۰۱۸) و دانا فاکس (چگونه مجرد باشیم) کارگردانی می کند. فیلم سینمایی Cruella قرار است از ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ (مصادف با چهارشنبه ۳ دی ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.