وقایع فیلم The Curse of La Llorona در دنیای سینمایی احضار اتفاق می افتد؛

کاشف به‌عمل آمد کـه فیلم The Curse of La Llorona (ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) بطور رسمی بخشی از دنیای سینمایی احضار (Conjuring) است؛ ما تا این لحظه تصور می کردیم که The Curse of La Llorona یک عنوان مستقل در ژانر ترسناک فراطبیعی است، اما نخستین نمایش این فیلم تایید کرده که وقایع آن در دنیایی اتفاق می افتد که وارن ها، والاک، راهبه و آنابل هم در آن وجود دارند.

فیلم ترسناک The Curse of La Llorona داستان آنا گارسیا را دنبال می کند؛ یک مددکار اجتماعیِ بیوه که مشغول بزرگ کردن بچه های خودش در شهر لس آنجلس طی سال ۱۹۷۳ می باشد، وقتی از او می خواهند تا یکی از پرونده های خودش را بررسی کند نشانه هایی از جنایت می یابد. هرچه عمیق تر می گردد، او شباهات های برجسته تری بین این مورد و حوادث فراطبیعی وحشتناکی که در پی شکار خانواده اش است کشف می کند. آنا از یک روحانی محلی کمک می گیرد، و متوجه می شود که لا ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ خودش را مثل کنه به او چشبانده و تا زمانی که بچه هایش را نگیرد بیخیال نمی شود. لا ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ که به نام زن گریان (Weeping Woman) هم شناخته می شود، یک روح مونث در فرهنگ عامه مکزیک است که بچه های خودش را از دست داده و سبب بداقبالی هر کسی که نزدیکش شود می گردد. در حالی که ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ در جستجوی آنهاست، او بچه های گمشده دیگر را می گیرد و صاحب آنـها می گردد…

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم ترسناک The Curse of La Llorona (ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ)؛

فیلم سینمایی The Curse of La Llorona در کنفرانس SXSW به نمایش گذاشته شد، سپس Meagan Navarro بعد از تماشای این فیلم در بررسی خودش ادعا نمود که وقایع این فیلم در دنیای اشتراکی احضار اتفاق می افتـد. البته مانند دیگر فیلم های این فرانچایز، مثل Annabelle یا The Nun، ارتباط با دنیای بزرگ تر بخش مهمی از داستان نیست. برای مثال، در این فیلم، رشته ارتباطی با دنیای احضار پدر پِرِز با نقش آفرینی تونی آمندولا می باشد؛ شخصیتی که در فیلم Annabelle هم حضور داشت (نام او بعنوان این شخصیت در لیست بازیگران فیلم وجود داشت، حتی قبل از اینکه ارتباط با دنیای Conjuring فاش شود). در The Curse of La Llorona او به وضوح اشاره میکند که چنین وقایعی را پیش از این با یک عروسک تجربه کرده است، همین اشاره فیلم جدید را در میانه های خط زمانی فرانچایز the Conjuring قرار می دهد (بعد از فیلم های The Nun و Annabelle همچنین Annabelle: Creation اما قبل از The Conjuring و The Conjuring 2).

احضار

در حالی که این قضیه ممکن است برای بعضی از طرفداران غافلگیرکننده باشد، ارتباط فیلم با دنیای احضار حتی از این هم عمیق تر می شود. مایکل چیوس کارگردان فیلم سینمایی The Curse of La Llorona قرار است قسمت سوم Conjuring را کارگردانی کند که انتظار داریم تولید آن تابستان ۹۸ آغاز شود. پس طرفداران احضار با تماشای فیلم ترسناک جدید او می توانند از سبک کاری وی مطلع شوند و دریابند که باید انتظار چگونه فیلمی را در داشته باشند.

همچنین بخوانید | فیلم ترسناک The Curse of La Llorona صاحب یک پوستر شد؛ او بچه هایتان را می خواهد!

حال ما شاهد اضافه شدن یک فیلم دیگر به فرانچایز Conjuring هستیم که می تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد و به احتمال قوی در فروش این فیلم هم تاثیرگذار خواهد بود. آقای چیوس چهره شناخته شده ای نیست، اما اینکه وی را برای کارگردانی Conjuring 3 انتخاب کرده اند نشان می دهد به اندازه کافی کاربلد است.

اکران این فیلم قرار است از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۰ فروردین ۹۸) آغاز شود، از ستارگان اصلی The Curse of La Llorona می توانیم به ﻟﯿﻨﺪﺍ ﮐﺎﺭﺩﻟﯿﺎﻧﯽ (اسکوبی-دو) در نقش آنا گارسیا، ﺗﻮﻧﯽ ﺁﻣﻨﺪﻭﻻ (نقاب زورو) در نقش پدر پرز، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﯿﺎ ﻭﻻﺳﮑﻮﺋﺰ (مومیایی)، ﺭﯾﻤﻮﻧﺪ ﮐﺮﻭﺯ (The Closer)، ﺳﯿﻦ ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺗﻮﻣﺎﺱ (ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺭﻗﺺ ﺭﺍ ﻧﮕﻪﺩﺍﺭ)، ﻣﺎﺩﻟﯿﻦ ﻣﮏﮔﺮﺍﻭ در نقش آپریل، ﺟﺎﻥ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ ﺟﻮﻧﺰ و ﻣﺮﯾﺴﻞ ﺭﺍﻣﯿﺮﺯ در نقش لا اشاره کنیم.


منبع: Bloody Disgusting

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.