برای فیلم The Curse of La Llorona یک افتتاحیه 19 تا 20 میلیون دلاری پیش بینی شده؛

اکران فیلم سینمایی ترسناک The Curse of La Llorona (نفرین لا ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) دیروز در ایالات متحده و بسیاری از دیگر کشورهای جهان آغاز شد، به همین واسطه پیش بینی شده که این فیلم بعد از فروش ۹٫۱ میلیون دلاری طی روز نخست، می تواند یک افتتاحیه آمریکایی ۱۹ تا ۲۰ میلیون دلاری را رقم بزنـد. بد نیست اشاره کنیم که The Curse of La Llorona کار خودش را در ۳,۳۷۲ سالن سینما (آمریکا) آغاز کرده است و طی افتتاحیه باید با فیلم Shazam رقابت کند.

فیلم ابرقهرمانی Shazam (شزم) محصول جدید DC Films و Warner Bros سه هفته قبل پا به گیشه گذاشت و اکنون در حال پشت سر گذاشتن سومین تعطیلات آخرهفته اکران خودش است. پیش بینی شده که این فیلم می تواند از روز جمعه تا یکشنبه ۱۵٫۷ میلیون دلار در ایالات متحده بفروشد. Shazam در روز جمعه توانست ۶٫۳ میلیون دلار بفروشد و تا یکشنبـه هم مجموع فروش داخلی آن به ۱۱۹٫۷ میلیون دلار خواهد رسید.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: آیا شزم توسط لیورونا نفرین خواهد شد؟

فیلم The Curse of La Llorona با بودجه ۱۵ میلیون دلاری ساخته شده است، پس اصلا نیازی دارد چند صد میلیون دلار بفروشد تا تبدیل به یک عنوان سودآور برای کمپانی New Line شود. این فیلم طی روز نخست در آمریکا ۹٫۱ میلیون دلار فروخته، که در مقایسه با فروش دیگر عناوین ترسناک گیشه طی روز اول اکران مثل Escape Room (ﺍﺗﺎﻕ ﻓﺮﺍﺭ – ۷٫۶ میلیون دلار) بیشتر بوده، اما کمتر از فروش ۹٫۹ میلیون دلاری Pet Sematary (غبرستان حیوانات خانگی) و مساوی با فروش ۹٫۱ میلیون دلاری Lights Out (چراغ خاموش) بوده است.

فیلم The Curse of La Llorona

با توجه به اینکه فیلم The Curse of La Llorona بخشی از فرانچایز پرطرفدار احضار (Conjuring) است، بد نیست بودجه تولید آن را با فیلم Annabelle (آنابل) محصول ۲۰۱۴ مقایسه کنیم؛ این فیلم با بودجه ۶٫۵ میلیون دلاری جلوی دوربین رفت اما طی افتتاحیه ۳۷٫۱ میلیون دلار فروخت، در نهایت به مجموع فروش داخلی ۸۴٫۲ میلیون دلاری و مجموع فروش بین المللی ۲۵۷ میلیون دلاری دست یافت.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

تایید شده که فیلم The Curse of La Llorona بطور رسمی بخشی از دنیای سینمایی احضار (Conjuring) است؛ این قضیه بدون شک در فروش کلی فیلم تاثیر چشمگیری خواهد داشت. تنها رشته ارتباطی مهم این فیلم با دنیای احضار پدر پِرِز با نقش آفرینی تونی آمندولا می باشد، شخصیتی که در فیلم Annabelle هم حضور داشت. در این میان بد نیست اشاره کنیم مایکل چیوس کارگردان The Curse of La Llorona قرار است قسمت سوم Conjuring را کارگردانی کند.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.