باکس آفیس: Curse of La Llorona با یک افتتاحیه جهانی 56 میلیون دلاری شروع بکار کرد

فیلم The Curse of La Llorna (نفرین لا ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) با وجود اینکه طی افتتاحیه فروش چندان خوبی را نسبت به دیگر عناوین فرانچایز Conjuring (احضار) تجربه نکرد، اما نسبت به بودجه تولید خودش شروع بسیار خوبی را رقم زد. البته نباید تاثیر دیگر فیلم های روی پرده، از جمله Shazam محصول وارنر بروس و Breakthrough محصول دیزنی (و فاکس)، را نادیده بـگیریم، ولی در کل The Curse of La Llorna همین ابتدای راه تبدیل به یک فیلم سودآور شد که خبر خوبی محسوب می شود.

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی باکس آفیس، فیلم جدید Warner Bros و New Line که The Curse of La Llorona نام دارد و یک عنوان ترسناک با گروه سنی بزرگسال است، طی سه روز نخست اکران در آمریکا ۲۶٫۵ میلیون دلـار فروخته، یعنی خیلی فراتر از انتظارها. البته باید اشاره کنیم که این فیلم با نقدهای بدی روبرو شده (امتیاز ۳۲% در RottenTomatoes و ۴۱ در Metacritic گواه این حرف ماست)، امتیاز “B-” که از سوی CinemaScore دریافت کرده هم نشان می دهد که چندان به دل مخاطبین خودش نشسته است. با این وجود، افتتاحیه ۲۶٫۵ میلیون دلاری برای فیلمی که با بودجه ۹ میلیونی تولید شده رقم خوبی به نظر می رسد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم Child’s Play: عروسک قاتل بازگشته است!

در خارج از خاک ایالات متحده، Curse of La Llorona پا به سینماهای ۷۱ کشور مختلف گذاشت و طی سه روز نخست اکران ۳۰ میلیون دلار فروخت؛ با این حساب یک افتتاحیه بین المللی ۵۶٫۵ میلیون دلاری را رقم زد. بیشترین فروش طی افتتاحیه با ۵٫۳ میلیون دلار در کشور مکزیک بوده است، اکران در بریتانیا و ژاپن هم بزودی آغاز خواهد شد، پس خیلی زود شاهد افزایش چشمگیر رقم فروش جهانی خواهیم بود.

Shazam

فیلم Curse of La Llorona با فروش ۲۶٫۵ میلیون دلاری خودش در جایگاه نخست نتایج باکس آفیس این یکشنبه قرار گرفت، جایگاه دوم هم در اختیار Shazam قرار دارد. این فیلم ابرقهرمانی طی سومین تعطیلات آخرهفته اکران خودش ۱۷٫۳ میلیون دلار فروخت و به مجموع فروش داخلی ۱۲۱ میلیون دلاری دست یافت. فروش Shazam طی این تعطیلات در خارج از خاک آمریکا هم ۲۲ میلیون دلار بوده است که کمک کرد تا به مجموع فروش بین المللی ۳۲۲ میلیون دلاری دست یابد — که با توجه به بودجه تولید ۱۰۰ میلیون دلاری آن رقم خوبی به نظر می رسد.

همچنین بخوانید | دنیای احضار: The Conjuring 3 قرار است یک فیلم متفاوت، معرکه و بزرگ باشد!!

فیلم جدید فاکس-دیزنی، Breakthrough به کارگردانی ﺭﻭﮐﺴﺎﻥ ﺩﺍﻭﺳﻦ هم از روز جمعه شروع بکار کرد و طی افتتاحیه آمریکایی و بین المللی خودش به ترتیب ۱۴٫۶ و ۲۰ میلیون دلار فروخت. Captain Marvel (کاپیتان مارول) طی هفتمین تعطیلات آخرهفته اکران ۹٫۱ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش داخلی آن به ۴۰۰ میلیون دلار رسید؛ این فیلم تاکنون در سراسر جهان مجموعا ۱٫۰۸ میلیارد دلار فروخته است.


منبع: باکس آفیس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.