اولین تریلر فیلم ترسناک The Curse of La Llorona (ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ)

باید ابتدا اشاره کنیم The Curse of La Llorona (ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) هم از فیلم های ترسناک موردانتظار سال ۲۰۱۹ است که اگر پیگیر اخبار بوده باشید حتما مقداری اطلاعات از آن دارید؛ این فیلم جالب اکنون صاحب یک تریلر رسمی شده است. The Curse of La Llorona تازه ترین فیلم ترسناک-مهیج فراطبیعی ساخته شده توسط Warner Bros و New Line Cinema با جیمز وان است که همکاری خودشان را با فیلم The Conjuring (احضار) محصول ۲۰۱۳ آغاز نمودند.

بعد از اینکه The Conjuring تبدیل به یک موفقیت تجاری و هنری شد، آقای وان به WB و New Line کمک کرد تا یک دنیای سینمایی شامل قسمت های بعدی Conjuring، فیلمهای ﭘﯿﺶدرآمدی و ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف ها از جمله The Nun و سری Annabelle بسازند. وان سال گذشته تصمیم گرفت برای مدتی از ژانر وحشت فاصله بگیرد و Aquaman را برای DCEU کـارگردانی کند، فیلمی که در گیشه بین المللی ۱٫۱ میلیارد دلار فروخت و یک موفقیت بزرگ بود.

همچنین بخوانید | نخستین اطلاعات از داستان فیلم The Conjuring 3 به نقل از جیمز وان

ما انتظار داریم که جیمز وان Aquaman 2 را بعنوان فیلم بعدی خودش کارگردانی کند، بنابراین دیگر نمی تواند مثل گذشته بر روی ساخت فیلم های ترسناک زمان بگذارد. این فیلمساز مشهور بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در پروژه های Curse of La Llorona و Annabelle 3 حضور داشته که در نگارش داستان آنها هم دخالت داشته است، The Conjuring 3 هم یکی دیگر از فیلم هایی است که نام وان بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در تیتراژ آن دیده خواهد شد؛ ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭼﯿﻮﺱ این فیلم را بجای وان کارگردانی می کند. ﭼﯿﻮﺱ کسی است که روی صندلی کارگردانی The Curse of La Llorona نشست، که یک فیلم در ژانر ترس است.

حالا کمپانی Warner Bros اقدام به انتشار یک تریلر جالب از فیلم The Curse of La Llorona کرده است، تیزر تریلر این فیلم در ماه اکتبر منتشر شده بود. فیلم جدید ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭼﯿﻮﺱ قرار است امسال با عناوین ترسناکی مثل Pet Sematary (غبرستان حیوانات خانگی)، Us (ما) و همچنین IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) رقابت کند. تریلر جدید:


همچنین بخوانید | تولید فیلم سینمایی Annabelle 3 رسما به پایان رسید؛

از ستارگان اصلی The Curse of La Llorona می توانیم به ﻟﯿﻨﺪﺍ ﮐﺎﺭﺩﻟﯿﺎﻧﯽ (اسکوبی-دو)، ﭘﺎﺗﺮﯾﺸﯿﺎ ﻭﻻﺳﮑﻮﺋﺰ (مومیایی)، ﺭﯾﻤﻮﻧﺪ ﮐﺮﻭﺯ (The Closer)، ﺳﯿﻦ ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺗﻮﻣﺎﺱ (ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺭﻗﺺ ﺭﺍ ﻧﮕﻪﺩﺍﺭ)، ﺗﻮﻧﯽ ﺁﻣﻨﺪﻭﻻ (نقاب زورو)، ﻣﺎﺩﻟﯿﻦ ﻣﮏﮔﺮﺍﻭ، ﺟﺎﻥ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ ﺟﻮﻧﺰ و ﻣﺮﯾﺴﻞ ﺭﺍﻣﯿﺮﺯ اشاره کنیم. اکران این فیلم از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۰ فروردین ۹۸) آغاز خواهد شد.


منبع: وارنر بروس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.