همه سریال Arrowverse برای فصل بعدی تمدید شدند؛ بجز Arrow

زمانی که اولین فصل Arrow روی آنتن شبکه The CW رفت کسی تصور نمی کرد که این یک شروع است برای یکی از بزرگ‌ترین فرانچایزهای تلویزیونی تاریخ تلویزیون؛ بعد از اینکه پخش سریال گرین اَرو‌ آغاز شد و سپس The Flash هم بعنوان اسپین‌آف این سریال ساخته شد، ما بطور رسمی شاهد تولد یک دنیای اشتراکی تلویزیونی بودیم که Arrowverse نام گرفت. به دنبال موفقیت هایی که این دو سریال کسب کردند، خیلی زود The CW دو سریال Supergirl و Legends Of Tomorrow را هم به لیست اضافه کرد، سال قبل نیـز Batwoman به جمع سریال های Arrowverse پیوست.

۲۰۲۰ قرار است سال سختی برای طرفداران Arrowverse باشد، چون بزودی پخش فصل هشتم سریال Arrow به پایان می رسد و دیگر قرار نیست صاحب فصل نهم شود. البته Batwoman به سریال های این فرانچایز اضافه شده و با وجود اینکه نمی تواند جای سریال گرین اَرو را بگیرد، می توانیم به آن فرصتی دهیم تا خودش را ثابت کند. در این میان، طبق شنیده ها سریال Stargirl محصول سرویس استریم DC Universe هم قرار است روی آنتن شبکه The CW برود که هنوز معلوم نیست ارتباطی با Arrowverse خواهد داشت یا نه. به هر حال The CW قبل اعلام کرده بود که طی ۲۰۲۰ یک سریال جدید از دی‌سی را روی آنتن می برد و اصلا بعید نیست که Stargirl همین سریـال جدید باشد.

همچنین بخوانید | بخش چهارم Crisis on Infinite Earths در چه تاریخی روی آنتن می رود؟

بعد از اینکه Arrow لغو شد، شایعه ها ادعا کردند که The CW قصد دارد بزودی دیگر سریال های ابرقهرمانی خودش را هم لغو کند و Arrowverse را با تعداد محدودی سریال نچندان قوی ادامه دهد. ما هنوز نمی دانیم The CW چه برنامه ای برای این فرانچایز دارد یا اینکه The Flash بعد از چند فصل لغو خواهد شد، ولی می توانیم قاطعانه بگوییم که طی فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ قرار نیست تغییری در ترکیب سریال های Arrowverse ایجاد شود؛ چون تایید شده که The CW همه سریال های ابرقهرمانی خودش از جمله Black Lightning را برای یک فصل دیگر تمدید کرده است، که بطور قطع خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران محسوب می شود.

arrowverse

به لطف این تمدید، ما پاییز سال آینده موفق به تماشای فصل هفتم سریال The Flash، فصل ششم Supergirl و Legends Of Tomorrow، فصل چهارم Black Lightning و فصل دوم Batwoman خواهیم شد، و بعد از هشت سال اولین پاییز بدون الیور کوئین را پشت سر خواهیم گذاشت. The CW علاوه بر نمایش های ابرقهرمانی، دیگر سریال های خودش را هم برای یک فصل دیگر تمدید کرد، بجز The 100 که قرار است امسال به پایان برسد. در این میان Nancy Drew که در کنار Batwoman جزو سریال های جدید The CW بود هم برای فصل دوم تمدید شده است.

همچنین بخوانید | سریال Titansبرای فصل سوم تمدید شد؛ توسط DC Universe

حالا که این سریال ها برای یک فصل دیگر تمدید شده اند، سازندگان آنها (تهیه‌کننده‌ها و نویسندگان) می توانند از همین حالا به فکر اپیزودهای آینده باشند و کار بر روی قوس‌های داستان فصل بعدی را آغاز کنند. شکی نداریم که اولین سال بدون Arrow برای طرفداران سخت و عجیب خواهد بود، ولی Arrowverse قرار است روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و آینده‌ای کاملا متفاوت نسبت به انتظار ما را در روبروی خودش دارد. و اگر چیزهایی که شنیده ایم حقیقت داشته باشند، ۲۰۲۰ و ۲۱ سالهای شگفت انگیزی برای طرفداران خواهد بود‌.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

2 نظرات
 1. Mohammad Reza می گوید

  خبری از اسپین آف arrow هست؟

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   بزودی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline