تاریخ شروع پخش فصل جدید سریال های Arrowverse، Riverdale و … در پاییز 2019

شبکه تلویزیونی The CW تاریخ شروع پخش سریال های پاییزی خودش را فاش کرد؛ پاییز امسال فصل جدید سریال های Arrow (کماندار)، The Flash (فلش)، Supergirl (سوپرگرل)، Black Lightning (رعد سیاه)، Riverdale (ریوردیل)، Supernatural (فراطبیعی)، All American و همچنین Charmed، Dynasty و Legacies روی آنتن می روند، Batwoman (زن خفاشی) و Nancy Drew (نانسی درو) هم تازه واردهای امسال هستند. شبکه The CW برای ۲۰۱۹ برنامه بسیار ویژه ای دارد، چندین سریال در ژانرهای مختلف و متنوع که بسیار مشتاق تماشای آنها هستیم. این شبکه بیشتر بخاطر سریال های ابرقهرمانی خودش شهرت دارد، از جمله Arrowverse — سریال های کماندار، فلش، سوپرگرل، افسانه های فردا — و Black Lightning، سریال Riverdale نیز از جمله سریال های اقتباسی The CW می باشد.
 

پاییز امسال، The CW یک سریال جدید را به جمع نمایش های ابرقهرمانی خودش اضافه می کند، که Batwoman نام دارد و رابی رُز در آن شخصیت کت کین معروف به زن خفاشی را به تصویر کشیده است. این قهرمان طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ۲۰۱۸ دنیای تلویزیونی Arrowverse که Elseworlds نـام داشت معرفی شد، او را قرار است طی Crisis on Infinite Earths نیز ملاقات کنیم. البته، بعد از راه رسیدن Batwoman قرار است با Arrow خداحافظی کنیم، سریالی که تاکنون پرچمدار Arrowverse بوده و با فصل هشتم به پایان خواهد رسید.

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

مثل هر سال، امسال هم پخش سریال های پاییزی The CW قرار است از اوایل اکتبر آغاز شود، شروع کار هم با دو سریال Supergirl و Batwoman خواهد بود که یکشنبه شب ها روی آنتن می روند و هر دو سریال های زن محور هستند. در طرف دیگر، The Flash و Riverdale را داریم که به ترتیب سه شنبه و چهارشنبه ها پخش خواهند شد. سریال Arrow نیز همراه با The Flash سه شنبه شب ها مهمان خانه طرفداران خواهد بود. فصل جدید دیگر سریال ها مثل Katy Keene و Legends of Tomorrow، همچنین The 100 و Roswell, New Mexico در کنار In the Dark، بهار آغاز می شود.

فصل 15 سوپرنچرال

و در نهایت تاریخ دقیق شروع پخش سریال های پاییزی شبکه The CW:


یکشنبه ۱۴ مهر ماه: Batwoman (فصل اول) و Supergirl (فصل پنجم)

دوشنبه ۱۵ مهر: All American (فصل دوم)

سه شنبه ۱۶ مهر: The Flash (فصل ششم)

چهارشنبه ۱۷ مهر: Riverdale (فصل چهارم) و Nancy Drew (فصل اول)

پنجشنبه ۱۸ مهر: Supernatural (فصل ۱۵ و پایانی) و Legacies (فصل دوم)

جمعه ۱۹ مهر: Charmed (فصل دوم) و Dynasty (فصل سوم)

سه شنبه ۲۳ مهر: The Flash و Arrow (فصل هشتم و پایانی)

دوشنبه ۲۹ مهر ماه: All American و Black Lightning (فصل سوم)

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر سریال Batwoman عضو جدید دنیای اشتراکی اَرو وِرس

در میان تمام این سریال، بدون در نظر گرفتن آنهایی که ممکن است لغو شوند، ما بطور قطع با Arrow و Supernatural خداحافظی خواهیم کرد. بنابراین، پاییز امسال آخرین فرصتی است که برای کنار شخصیت های این دو سریال بودن فرصت داریم، به همین دلیل خیلی دوست داریم تا هر چه زودتر پاییز از راه برسد تا آخرین ماجراجویی ها را هم تماشا کنیم!! — منتظر انتشار اخبار بیشتر در رابطه با این سریال ها باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت پوشش اخبار، امیدوارم همه این سریال ها موفق باشند، مخصوصا ارو که فصل هشتمش هم فصل آخره و هم ۱۰ قسمته و هم قراره متفاوت ترین فصل این سریال باشه،پس امیدوارم بترکونه،همینطور امیدوار سوپرنچرال هم بترکونه
    یک سوال، آیا گروه دوم پاترول در سریال تایتان ها، فقط در قسمت چهارم حضور داشتند و در هیچکدوم از قسمت های بعدی و قبلی سریال تایتان ها حضور نداشتند، حتی حضور بسیار کوچک مثل مانیتور، حضور افتخاری هم نداشتند در قسمت های دیگه ی سریال تایتان ها؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.