برنامه نمایش سریالهای شبکه The CW در پاییز 2019

شبکه The CW هم برنامه خودش برای روی آنتن بردن سریال های پاییزی را فاش کرد تا از همین حالا برای فصل زرد رنگ ۲۰۱۹ برنامه ریزی کنیم. امسال، هفته ها را با دو سریال Batwoman و Supergirl آغاز می کنیم، سریال های Arrow و The Flash هم سه شنبه ها روی آنتن می روند. هر چهار سریال بخشی از یک دنیای اشتراکی به نام Arrowverse هستند که چند سال قبل توسط سریال Arrow افتتاح شد و حالا خیلی گسترده شده است. در حال حاضر سریال های Arrow (پیکان) و The Flash (فلش)، DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)، Supergirl (سوپرگرل)، در کنار های انیمیشن های Freedom Fighters: The Ray (سربازان آزادی: رِی) و Vixen (ویکسن) همگی بخشی از همین فرانچایز هستند. اما پاییز امسال سریال Batwoman (زن خفاشی) هم به جمع نمایش های Arrowverse می پیوندد.

سریال Batwoman بر محور دختری به نام کیت کین می چرخد که در غیبت بتمن وظیفه حفاظت از شهر گاتهام را بر دوش می کشـد. اگر به یاد داشته باشید کیت کین نخستین بار در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds که اواخر ۲۰۱۸ روی آنتن The CW رفت نمایان شد. The CW قرار است بزودی دو سریال جدید دیگر را هم به لیست پخش خودش اضافه کند؛ نخست سریال اقتباسی Nancy Drew (ننسی درو) با بازی Kennedy McMann، و سپس سریال Katy Keene (کتی کیت) که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سریال Riverdale است و در آن شاهد نقش آفرینی لوسی هیل بعنوان بازیگر نقش اصلی هستیم.

همچنین بخوانید | شبکه CW سریال Katy Keene ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale را سفارش داد؛ اولین «کی آرت» رسمی

این شبکه بطور رسمی فاش کرد که بعد از تابستان قصد دارد چه سریال هایی را روی آنتن ببرد؛ Batwoman و Supergirl یکشنبه شب ها مهمان خانه طرفداران خواهند بود، Arrow و The Flash هم سه شنبه ها روی آنتن می روند. در این میان All American و Black Lightning (رعد سیاه) بعنوان سریال های دوشنبه شب انتخاب شده اند، چهارشنبه ها باید منتظر Riverdale و Nancy Drew باشیم، Supernatural (فراطبیعی) و Legacies (میراث) هم سریال های پنجشنبه هستند. Charmed که قبلا یکشنبه ها پخش می شد، برای فصل جدید جمعه ها همراه با Dynasty پخش می شود.

شبکه The CW

و اینطور که به نظر می رسد، فصل بعدی Legends of Tomorrow و نخستین فصل Katy Keene هر دو بعنوان سریال های بهاری The CW انتخاب شده اند. بد نیست اشاره کنیم که فصل هشتم Arrow کوتاه است و تنها ۱۰ اپیزود دارد، پس احتمالا پخش آن تا از راه رسیدن رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths ادامه خواهد یافت، در این میان Supernatural هم با فصل پانزدهم به پایان می رسد. البته به پایان رسیدن این دو سریال باعث خالی ماندن روزهای هفته تقویم The CW نمی شود و خیلی زود شاهد شروع پخش فصل جدید سریال های In the Dark و The 100، همچنین Roswell, New Mexico خواهیم بود.

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل هفتم تمدید کرد

و اما در انتها نگاهی دقیق تر به برنامه نمایش سریالهای شبکه The CW در پاییز ۲۰۱۹:

یکشنبه: Batwoman (جدید) و Supergirl
دوشنبه: All American و Black Lightning
سه شنبه: Arrow و The Flash
چهارشنبه: Riverdale و Nancy Drew
پنجشنبه: Supernatural و Legacies
جمعه: Dynasty و Charmed


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.