سریال The 100 بعد از فصل هفتم به پایان می رسد؛

سریال پرطرفدار و مشهور The 100 که اولین اپیزود آن در سال ۲۰۱۴ روی آنتن شبکه تلویزیونی The CW رفت، و فصل ششم آن هم در آستانه پایان قرار دارد، قرار است بعد از فصل هفتم برای همیشه به پایان برسد؛ بنابراین خبری از تمدید برای فصل ۸ نخواهد بود. فصل هفتم این سریال طبق تایید شبکه در ۱۶ اپیزود تولید می شود و سال آینده روی آنتن می رود، اما تاریخ دقیق شروع پخش هنوز اعلام نشده است.

این خبر ناراحت کننده درست زمانی اعلام شده که تعداد قابل توجه ای از سریال های قدیمی The CW بتازگی به پایان رسیده اند، یا اپیزود پایانی آنها اخیرا روی آنتن رفته است. در ماه مارس، این شبکه فاش کرد که سریال Arrow قرار است با فصل هشتم به انتها برسد، سپس معلوم شد که فصل پانزدهم سریال Supernatural هم آخرین آن خواهد بود و باید خودمان را برای خداحافظی با برادران وینچستر آماده کنیم. در این میان، به تازگی اپیزود پایانی سریال های Jane The Virgin و Crazy Ex-Girlfriend روی آنتن رفته، و iZombie هم بعد از پنج سال با پایان خودش روبرو شده است. پس، شبکه The CW طی یکی دو سال آینده قصد دارد برنامه های کاملا متفاوتی را روی آنتن ببرد.

همچنین بخوانید | شبکه The CW سریال The 100 را برای فصل هفتم تمدید کرد؛

جیسون روتنبرگ، که خالق سریال The 100 است، با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش این خبر را فاش کرد؛ او این خبر را تلخ و شیرین توصیف کرد و گفت که داستان سریالشان با فصل هفتم به انتهای خودش می رسد. روتنبرگ از وارنر بروس و شبکه The CW از اینکه به آنها اجازه دادند داستانشان را به طریقی که می خواهند روایت کنند تشکر کرد، همچنین به خاطر اینکه اجازه دادند سریال را به روش دلخواه خودشان به انتها برسانند. این توییت با واکنش های جالبی روبرو شد، بسیاری از طرفداران ناراحت شدند و بسیاری هم امیدهایشان از فصل پایانی را بیان کردند.

سریال The 100

شکی وجود ندارد که The 100 بهترین سریالی است که شبکه The CW تاکنون روی آنتن برده، و اگر بهترین هم نباشد به حقیقت که یکی از بهترین هاست. این سریال از همان ابتدا با داستان جالب خودش نظر مخاطبین شبکه را به سمت خود جلب نمود و سپس خیلی زود در سرتاسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرد. داستان جالب، شخصیت پردازی قوی و ماجراهای مهیج، تنها تعداد کمی از ویژگی های مثبت این سریال است. The 100 که این روزها فصل ششم آن روی آنتن می رود، اکنون بیشتر از هر زمان دیگری طرفدار دارد و به همین دلیل خبر تازه منتشر شده موجب ایجاد موج بزرگی از ناراحتی ها خواهد شد.

همچنین بخوانید | رعد سیاه در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Infinite Earths حضور خواهد داشت؛ ظاهرا

بطور قطع زمانی که فصل اول The 100 را جلوی دوربین می بردند به ادامه یافتن آن تا فصل هفتم فکر نمی کردند، ما هم اصلا انتظار نداشتیم بیشتر از پنج فصل ادامه پیدا کند. ولی حالا، پخش تا فصل هفتم ادامه خواهد یافت و درست ۱۰۰ اپیزود از سریال The 100 روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. عرفان می گوید

    واقعا از تموم شدن ۱۰۰ خیلی ناراحتم . ای کاش که بعد از چند سال برگرده چون خط و محور داستان به جایی رسیده که تا هر جایی که خلاقیت کارگردان کشش داشته باشه داستان میتونه ادامه پیدا کنه و چالش های جدید داشته باشه
    فکر کنم فصل بعد باید کلی اشک بریزم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.