سریال Daredevil بعد از سه فصل لغو شد؛ به امید دیدار مت مورداک!

نتفلیکس بطور رسمی سریال پرطرفدار Daredevil را بعد از سه فصل لغـو کرد؛ Marvel و Netflix چند سال قبل طی یک قرارداد همکاری با هم را آغاز کردند، به دنبال این قرارداد طی چند سال گذشته ما شاهد تولید و عرضه چندین سریال لایو-اکشن بوده ایم؛ Daredevil (بی باک)، Jessica Jones (جسیکا جونز)، Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (مشت آهنی)، که در نهایت به تولید سریال The Defenders (مدافعان) ختم شد.

دو کمپانی Marvel و Netflix همکاری خودشان را با سریال Daredevil آغار کردنـد و چارلی کاکس را برای ایفای نقش مت مورداک انتخاب نمودند. فصل نخست در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و به واسطه داستان جالب و شخصیت های خودش تبدیل به یک سریال موفق شد. نتفلیکس به سرعت Daredevil را برای فصل دوم تمدید کرد، که در سال ۲۰۱۶ به دست طرفداران رسید و سپس همین چند هفته قبل بود که بعد از دو سال دوری موفق به تماشای فصل سوم آن شدیم. فصل ۳ مانند دو فصل قبلی با استقبال خوبی روبرو شد و نقدهای مثبتی را دریافت نمود، اما با توجه به پایان آن کمی از انتظار ما برای تولید فصل بعدی کاسته شد. از طرفی نتفلیکس مدتی است که شروع کرده به لغو کردن سریال های مارولی خودش؛ نخست Iron Fist از لیست خط خورد و سپس هم خبر لغو شدن سریال Luke Cage به گوشمان رسید!

حالا موج کنسل شدن سریال های مارولی نتفلیکس Daredevil را هم در بر گرفته است، چون بطور رسمی بعد از سه فصل لغو شد و این کمپانی اعلام کرد که فصل چهارم آن تولید نخواهد شد. این احتمالا بدترین خبری است که طرفداران بی باک می توانستند دریافت کنند. البته شنیدن این خبر چندان هم غافلگیرکننده نبوده است، حداقل برای بسیاری از طرفداران.

همچنین بخوانید| سونی تاریخ اکران دو فیلم مارولی بعدی خودش را فاش کرد

Daredevil

نتفلیکس با انتشار یک اعلامیه در مورد لغو شدن سریال Daredevil اطلاع رسانی نمود، در متن این اعلامیه از عوامل و بازیگران سریال برای زحمت هایی که طی چند سال گذشته کشیدند قدردانی شد، همچنین نتفلیکس تایید کرد که؛ با وجود اتمام سریال در این سرویس استریم، سه فصل تولید شده برای سالها در دسترس طرفداران قرار خواهد داشت، خود شخصیت دردویل هم برای پروژه های آینده مارول زنده خواهند ماند. این جمله می تواند یک مفهوم جالب داشته باشد؛ شاید Marvel Studios و کوین فایگی قصد دارند کنترل شخصیت های سریال های مارولی نتفلیکس را بدست بگیرند تا از آنها در سریال های آینده خودشان در سرویس استریم دیزنی یا فیلم های بعدی دنیای سینمایی مارول استفاده کنند.

حالا نتفلیکس تنها دو سریال مارولی لغو نشده دارد، نخست فصل دوم The Punisher و سپس فصل سوم Jessica Jones که انتظار داریم طی سال ۲۰۱۹ موفق به تماشای هر دو شویم. البته بطور قطع این دو سریال هم بعد از پخش شدن فصل های بعدی لغو خواهند شد و در نهایت همکاری مارول و نتفلیکس رسما به پایان خواهد رسید!!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
  1. سجاد می گوید

    سریال خوبی است سریال به این خوبی را کمتر میتوان پیدا کرد

    1. آرش اسکندری می گوید

      بهترین سریال مارولی بود؛

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.