تریلر فصل سوم Daredevil: وقتی قهرمان تبدیل به شرور می شود!

در تریلر جدید از فصل سوم سریال پرطرفدار Daredevil (ﺑﯽﺑﺎﮎ)، مت مورداک هنوز تلاش می کند تا یک قهرمان برای مردم خودش باشد، اما ویلسون ویسک هر کاری انجام می دهد تا به او در تبدیل شدن به یک شرور کمک کند — حداقل در نگاه مردم یک دشمن باشد. این تریلر نشان می دهد که ویسک اکنون تبدیل به یک دشمن مستقیم برای مت مورداک شده است، این بار در جنگ بین این دو نفر هیچ خط قرمزی وجود ندارد.

همانطور که احتمالا خودتان خبر دارید، Daredevil نخستین سریال مارولی Netflix بوده و خیلی از طرفداران آن را بهترین می دانند؛ مثلا فصل نخست این سریال بخاطر صحنات اکشن بی نظیرش مورد ستایش قرار گرفت و به همین دلیل فصل سوم Daredevil جزو موردانتظارترین سریال های ۲۰۱۸ محسوب می شود. البته شخصیت دردویل هم طرفداران زیادی دارد، ما آخرین بار او را در سریال the Defenders (مدافعان) مشاهده کردیم و بعد از تبدیل به یک قهرمان/وکیل مُرده شد؛ اما حالا زمان خیزش شیطان فرا رسیده است!

همچنین بخوانید | تصاویر جدید از فصل سوم Daredevil: ملاقات مت و کارن & بازگشت فیسک!

در فصل سوم سریال Daredevil، فیسک دشمن بزرگ دردویل از زندان آزاد می شود [با توجه به تریلر آزادی مشروط]، او ادعا می کند زمانی که پشت میله ها گذرانده باعث شده تا بطور کل تغییر کند. در این میان، مت وارد مسیر کاملا متفاوتی شده است؛ او به این نتیجه رسیده که جواب تاریکی را باید با تاریکی دارد، این اعتقاد در نهایت منجر به نمایان شدن یک دردویل تاریک می شود، دقیقا چیزی که فیسک به آن نیاز دارد. اما واقعیت چیز دیگریست؛ مت دیگر آدم سابق نیست و تصمیم گرفته تنها بعنوان یک قهرمان با شرورها مبارزه کند، اما بی رحم و خونخوار نشده. تریلر فاش می کند که دردویل سراغ لباس سیاه قدیمی خودش رفته و حتی سعی می کند از خشونت دور باشد، امـا یک شخص متفاوت لباس قرمز معروف او را بر تن کرده و سعی دارد به روش خودش کار کنـد. جالب اینجاست که او حتی ادعا می کند “من دردویل هستم” و واقعا جالب به نظر می رسد!!


هنوز بطور دقیق فاش نشده که جریان این دردویل جهلی چیست، اما با توجه به اینکه با اعمال خشن و بی رحمانه خودش فیسک را به هدفی که دارد می رساند، به نظر می رسد که او و فیسک با هم کار می کنند تا هر طور شده مت مورداک را نابود کنند. با این حساب، همانطور که انتظار می رفت در فصل سوم مت باید از میراث خودش محافظت و به همه ثابت کند که دشمن مردم نیست، بلکه سعی دارد به شهر در حال نابودی خودش کمک کند — حداقل از تریلر اینطور برداشت می شود.

همچنین بخوانید | فیلم و سریالهای جدید Chronicles of Narnia توسط نتفلیکس در حال توسعه هستند

فصل سوم Daredevil در تاریخ ۱۹ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۷ مهر) منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.