فصل سوم Daredevil: تولد دوباره شیطان در اولین کلیپ

اگر فصل دوم سریال Iron Fist (مشت آهنی) را بطور کامل تماشا کرده باشید، یا اگر گزارش دیروز ما را خوانده باشید، حتما می دانید که دردویل در صحنه پس از تیتراژ فصل دوم Iron Fist نمایان شده است. ما آخرین بار مت مورداک (Charlie Cox) و الکترا (Élodie Yung) را در صحنه پایانی سریال کوتاه و نچندان موفق The Defenders (مدافعان) ملاقات کردیم. بعد از انفجار ساختمان، در حالی که همه تصور می کردند مت کشته شده و همچنان این تصور دارند، ما مطلع شدیم که او از این حادثه جان سال بدر برده است — به همین دلیل در حال حاضر دو سوال مهم داریم: نخست اینکه او چطور زنده ماند؟ دوم هم اینکه چه اتفاقی برای الکترا رخ داد؟

ما “هنوز” نمی دانیم مت چطور زنده ماند و طی این مدتی که وی را ندیدیم چه مشکلاتی را پشت سر گذاشته است، اما کلیپ جدید که در واقع صحنه پس از تیتراژ اپیزود پایانی فصل دوم سریال Iron Fist می باشد، نشان می دهد تغییرات زیادی در عقاید او ایجاد شده است. مت در این صحنه طبق عادت قدیمی خودش در یک خستوگاه ( اتاقک کوچکی که در آن فرد به طور خصوصی گناهان خود را با کشیش در میان می گذارد) نشسته و لباس قدیمی خودش را بر تن کرده، و از دماغش خون جاری است.

مت مورداک در این صحنه تسبیح بدست اعتراف می کند که “یک زمانی بود که اعتقاد داشتم عدالت می تواند در روشنی روز و درون یک دادگاه قانونی برقرار شود. اما من خودم را فریب می دادم. تاریکی تنها جوابی است که برای تاریکی وجود دارد. و حقیقت اینه که، من ترجیع می دهم بعنوان شیطان بمیرم بجای اینکه بعنوان مت مورداک زندگی کنم…

همچنین بخوانید: فصل سوم Daredevil تا قبل از پایان ۲۰۱۸ منتشر می شود


صحنه پس از تیتراز اپیزود پایانی فصل دوم سریال Iron Fist نوید یک دردویل متفاوت را به ما می دهد. مت یک زمانی اعتقاد داشت که دردویل فقط یک نوع کمک برای برقراری عدالت است، او در حالی که می توانست شخصا عدالت را در حق ویلسون فیسک معروف به کینگ‌پین، بزرگ ترین دشمنش، اجرا کند تصمیم گرفت این کار را به قانون بسپارد. ولی حالا، در این کلیپ او می گوید حاضر است بعنوان دردویل بمیرد اما بعنوان مت مورداک زندگی نکند، ایـن حرف را مردی می زند که همیشه سعی کرده تعادل را بین دو طرف زندگی خودش حفظ کند و به قانون پایبند باشد!

بر پایه صحبت های مت در این صحنه، متوجه شدیم که او دیگر قصد ندارد در دو طرف برای عدالت بجنگد — بعنوان وکیل در دادگاه و بعنوان شیطان در خیابان های نیویورک — و به این نتیجه رسیده که دردویل خودش به تنهایی می تواند شروران را به سزای اعمالشان برساند. اما بر تن داشتن مجدد لباس سیاه قدیمی اش در این صحنه خیلی جالب است؛ احتمالا به این دلیل باشد که او لباس اصلی خودش را طی انفجار ساختمان از دست داد و فعلا فرصت نکرده تا نسخه جدیدی برای خود تهیه کنـد.

همچنین بخوانید: تولید فصل دوم سریال The Punisher به پایان رسید

تاریخ انتشار فصل سوم سریال Daredevil هنوز اعلام نشده، اما می دانیم که تا قبل از پایان ۲۰۱۸ به دستمان خواهد رسید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.