مارول اولین تیزر از فصل سوم Daredevil را منتشر کرد؛ مت مورداک کجاست؟

فصل دوم سریال Iron Fist (مشت آهنی) هنوز توسط نتفلیکس منتشر نشده، اما Marvel TV بدون توجه به این موضوع تبلیغ برای سومین فصل از سریال Daredevil (بی باک) را آغاز کرده است. بدون شک ۲۰۱۸ سال خیلی بزرگی برای کمپانی Marvel Studios بوده، به لطف موفقیت های حماسی دو فیلم اخیر این استودیو، یعنی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) و Black Panther (پلنگ سیاه)، مارول طی سال جاری خیلی مورد توجه قرار گرفت. نتفلیکس هم بعد از فصل دوم Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج)، بزودی دومین فصل از Iron Fist را به دست طرفداران می رساند.

زیاد عجیب نیست، اما هنوز دومین فصل از سریال انفرادی دنی رند منتشر نشده، اما مارول تبلیغ برای سومین فصل Daredevil را آغاز نموده است. طرفداران نیز اکنون مدتهاست که منتظر خبری از سریال انفرادی مت مورداک (با بازی Charlie Cox) هستند تا باری دیگر با مرد نترس شبهای نیویورک همراه شوند، و به تماشای ماجراجویی های مرگبار شیطان هلز کیچن بپردازنـد. فصل دوم Daredevil حدود دو سال قبل توسط Netflix منتشر شد، در ماه مارس ۲۰۱۶، اما مت مورداک در مینی سریال The Defenders (مدافعان) حضور پررنگی داشت و حالا یک سالی است که وی را ندیده ایم.
 

همچنین بخوانید: فصل سوم Daredevil تا قبل از پایان ۲۰۱۸ منتشر می شود

حال، بعد از دو سال انتظار کشیدن مارول تایید کرده فصل سوم Daredevil را اواخر سال جاری میلادی به دست طرفداران خواهد رساند. هنوز تاریخ انتشار رسمی این فصل منتشر نشده، اما فقط چهار ماه تا پایان سال باقی مانده پس خیلی زودتر از انتظارمان می توانیم با مت مورداک ملاقات کنیم. چند روز دیگر فصل دوم Iron Fist را تماشـا می کنیم و سپس برای مورد انتظارترین سریال سال آماده می شویم.

مارول در توییتر اقدام به انتشار نخستین تیزر از فصل سوم این سریال کرده است، البته این تیزر یا بهتر است بگوییم پوستر متحرک حاوی هیچ صحنه ای از سریال نیست اما به ما یک ایده می دهد تا متوجه شدیم داستان فصل سوم از چه قرار است.


همچنین بخوانید: فصل دوم Iron Fist؛ اولین نگاه به آلیس ایو در نقش تایفوید مری

پروموی جدید فقط ۸ ثانیه طول دارد و یک آگهی اطلاعیه را نشان می دهد، این اطلاعیه اظهار دارد که مت مورداک گم شده است. با مشاهده آن یک سوال بزرگ به ذهنمان خطور می کند، اینکه “مت مورداک کجاست؟” و اصلا چرا طی این مدت به خانه بازنگشته؛ ما آخرین بار وی را در صحنه پایانی The Defenders مشاهده کردیم، او درون ساختمان Midland Circle بود زمانی که فرو ریخت. همه تصور می کنند این قهرمان کشته شده است، اما مت زنده است و مادر مدتها گمشده وی از او نگه داری می کند.

ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از داستان فصل سوم نداریم، اما انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری از آن کسب کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.