تصاویر جدید از فصل سوم Daredevil: ملاقات مت و کارن & بازگشت فیسک!

تعدادی تصویر جدید از فصل سوم سریال Daredevil منتشر شده که نوید چند اتفاق جالب را برای فصل پیش رو می دهنـد. تا سه هفته دیگر نخستین سریال مارولی Netflix با فصل جدید خودش به آغوش گرم طرفداران بازمیگردد؛ فصل نخست این سریال در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و ما را با مت مورداک آشنا کرد، ما بعد از آن مت را در فصل دوم، سریال The Defenders و همچنین صحنه پس از تیتراژ فصل دوم Iron Fist مشاهده کردیم. اما فصل سوم برای مت مورداک تفاوت زیادی دارد، چون ما قرار است کاوشی درون بخش تاریک شخصیت او داشته باشیم. مت مرگ را از نزدیک لمس کرد و اکنون همه مردم تصور می کنند او مرده است، پس فرصتی خوبیست برای دردویل تا این بار با خشونت بیشتری هلز کیچن را از پلیدی ها پاک کند!

تمرکز اصلی داستان فصل سوم بر روی بازگشت ویلسون فیسک (Vincent D’Onofrio) قرار دارد، اتفاقی که مت نمی تواند از کنارش راحت بگذرد. تریلر جدید Daredevil و خلاصه داستان آن هم تایید کردند که فیسک از زندان آزاد می شود. حال، هیچکدام از این دو نفر نمی توانند بیخیال گذشته شوند، فیسک باید زندگی مت را نابود کند و مت باید فیسک را شکست دهد؛ پس باید انتظار یک جدال مهیج و تماشایی را داشته بـاشیم!

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فصل سوم Daredevil & تیزر تریلر جدید: مت مورداک باز نمی‌گردد!

نتفلیکس چهار تصویر جدید از فصل سوم Daredevil منتشر کرده که حرف های زیادی برای گفتن دارند، و تایید می کنند که قرار است بزودی یک فصل ۱۳ اپیزودی بشدت تماشایی بدستمان برسد. در یک تصویر مت و کارن پیج (Deborah Ann Woll) کنار هم قرار گرفته اند، اما فضای صحنه اصلا دوستانه نیست و احتمالا به مفهوم دلخوری کارن از مت برای مخفی کردن زنده بودنش باشد، شاید هم کارن از تصمیمی که مت گرفته ناراحت است. در تصویر دیگر، مت لباس قدیمی خودش را پوشیده و از ظاهرش معلوم است که برای مبارزه آماده شده. در دو تصویر بعدی هم فیسک را می بینیم که یکی از آنها نوید آزادی او را به مـا می دهد.

فصل سوم Daredevil

دردویل

دردویل فصل 3

Daredevil S03

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فصل سوم Daredevil: برخاسته از گور!

در خلاصه داستان رسمی فصل سوم سریال Daredevil آمده است که: “گمشده برای ماه ها، مت مورداک (با بازی Charlie Cox) بعنوان یک مرد شکسته نمایان می شود، او آینده خودش بعنوان دردویل شورشی و مت مورداک قانونمند را وارد ابهام می کند. اما وقتی دشمن بزرگ او ویلسون فیسک (Vincent D’Onofrio) از زندان آزاد می شود، مت باید بین مخفی بودن از دنیا یا پذیرفتن سرنوشت خودش بعنوان یک قهرمان، یکی را انتخاب کند.

در انتها باید اشاره کنیم کـه فصل سوم در تاریخ ۱۹ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۷ مهر) به دست شما می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.