خلاصه داستان فصل سوم Daredevil & تیزر تریلر جدید: مت مورداک باز نمی‌گردد!

و حالا، همانطور که انتظار داشتیم، ویلسون فیسک معروف به کینگ‌پین (با بازی Vincent D’Onofrio) در تیزر تریلر رسمی فصل سوم سریال Daredevil نمایان شده است. آخرین باری که ما شیطان هلز کیچن را ملاقات کردیم، او در وضعیت خیلی بدی قرار داشت؛ به دنبال حوادث مینی سریال The Defenders (مدافعان). بعد از اتحاد با دیگر قهرمانان نیویورک (جسیکا جونز، لوک کیج و دنی رند)، وکیل در روز و شورشی در شب، توانست بر الکساندرا (با بازی Sigourney Weaver) غلبه و دست های سازمان “هَنـد” را قطع کند. اما در لحظات پایانی سریال، ساختمان Midland Circle بر سر مت مورداک و معشوقه سابقش الکترا (Elodie Young) فرو ریخت. حال، همه تصور می کنند که مت در این حادثه کشته شده و قرار نیست بازگردد؛ که برخلاف تصورتان دقیقا همینطور است!

به دنبال انتشار فصل دوم سریال های Luke Cage و Jessica Jones، همچنین Iron Fist، فصل جدید اولین سریال مارولی نتفلیکس هم آماده انتشار شد. هفته قبل بود که نخستین تیزر و همچنین پوستر از فصل سوم Daredevil به دست ما رسید، سپس تاریخ انتشار آن هم تایید شد. به دنبال شروع تبلیغ برای فصل سوم، ما شاهد انتشار تصاویری جدید از آن بـودیم که دو مورد را برایمان تایید کردند: نخست اینکه مت با رفیقش فاگی ملاقات می کند، سپس اینکه دوباره سراغ لباس قدیمی خودش می رود. حال Netflix یک تیزر دیگر هم از این سریال منتشر کرده که بر روی فیسک دشمن قدیمی مت تمرکز دارد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فصل سوم Daredevil: برخاسته از گور!

نتفلیکس در کنار تیزر جدید، اقدام به انتشار خلاصه داستان رسمی فصل سوم کرد که مانند تیزر نوید بازگشت فیسک را به ما می دهد:


در خلاصه داستان رسمی فصل سوم سریال Daredevil آمده که “گمشده برای ماه ها، مت مورداک (با بازی Charlie Cox) بعنوان یک مرد شکسته نمایان می شود، او آینده خودش بعنوان دردویل شورشی و مت مورداک قانونمند را وارد ابهام می کند. اما وقتی دشمن بزرگ او ویلسون فیسک (Vincent D’Onofrio) از زندان آزاد می شود، مت باید بین مخفی بودن از دنیا یا پذیرفتن سرنوشت خودش بعنوان یک قهرمان، یکی را انتخاب کند.

در انتها باید اشاره کنیم کـه فصل سوم در تاریخ ۱۹ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۷ مهر) به دست شما می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.