مارول قرار است فیلم Dark Avengers را بسازد؟ ظاهرا بعله!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی Marvel Studios ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی تکمیل شده فیلم سینمایی Dark Avengers را در اختیار دارد. همانطور که خودتان بهتر می دانید فاز سوم دنیای سینمایی مارول در آستانه به پایان رسیدن قرار گرفته و فیلم Avengers 4 بعنوان نتیجه وقایع یک دهه گذشته این دنیای سینمایی به فاز ۳ رسما پایان می دهد. این فیلم حکم یک پایان را برای تعدادی از شخصیت ها دارد؛ شاید کاپیتان آمریکا (Chris Evans)؛ و البته شرایط را برای یک آینده بزرگ تر مهیا می کند. در این آینده، قهرمان های قدیمی دیگر تنها رهبران MCU نیستند و ما شاهد معرفی تعداد زیادی شخصیت جدید، و همچنین تولید عناوینی تازه خواهیم بود.

یکی از این پروژه های کاملا جدید The Eternals است، فیلمی که مدتی قبل مارول چند نویسنده را مامور نوشتن آن کرد و بتازگی هم تایید شده که کلوی ژو (فیلم سوارکار) بعنوان کارگردان پروژه انتخاب شده. اما همانطور که گفتیم مارول قصد دارد در فاز ۴ شخصیت ها و تیم های جدیدی را وارد دنیای سینمایی خودش کند تا شاهد شروع بکار چندین فرانچایز تازه باشیم؛ مثلا شنیده ایم که فیلم Dark Avengers ممکن است یکی از همین فرانچایزهای جدید باشد.

همچنین بخوانید | فیلم The Eternals (ابدی‌ها) مارول صاحب کارگردان شد

طبق گزارش تازه That Hashtag Show کمپانی مارول استودیوز اکنون ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تکمیل شدهِ فیلم Dark Avengers را در اختیار دارد. هنوز اعلام نشده که چه کسی این اسکریپت را نوشته، اما تایید شده که کامل است. Marvel Studios همین حالا چندین ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ در حال توسعه دارد، اما فقط باید اراده کند و آنها را به زندگی بیاورد، ولی معلوم نیست تولید فیلم Dark Avengers چه زمانی توسط مارول تایید خواهد شد. این اتفاق شاید خیلی زود بیافتد و شاید هم اصلا هیچوقت اسمی از چنین پروژه ای به میان نیاید.

Dark Avengers

سری The Dark Avengers نخستین بار در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت، به قلم برایان مایکل که جزو کمیک های مشهور این نویسنده می باشد، و البته نتیجه وقایع سری Secret Invasion. از آنجا که مردم و دولت دیگری امیدی به انتقام‌جویان ندارند، نورمن آزبورن که مسئول گروه صاعقه‌ها (Thunderbolts) بود، بعنوان رئیس سازمان شیلد انتخاب می شود که تغییر نام داده و به اسم H.A.M.M.E.R شناخته می شود. آزبورن از این فرصت استفاده می کند تا تیم ابرقهرمانی خودش را تشکیل دهد، تیمی که شامل مک گارگان بجای مرد عنکبوتی، Moonstone بجای خانم مارول، Noh-Varr بجای کاپیتان مارول، بولزآی بجای شاهین‌چشم، و داکن بجای ولورین [که در واقع پسر ولورین هم هست] می شود، و البته Sentry و آرس؛ خودش هم لباس آهنی می پوشد و جایگزین مرد آهنی می شود! — بد نیست بدانید که آزبورن طی خط داستانی Secret Invasion در نبرد علیه اسکرول ها به دولت کمک می کند.

همچنین بخوانید | فیلم Avengers 4: ضبط صحنات کریس ایوانز به پایان رسید و… خداحافظی کرد!

باید اشاره کنیم که مارول در حال حاضر نمی تواند کمیک های Dark Avengers را برای ساخت یک فیلم مورد اقتباس قرار دهد، چون شخصیت های آن هنوز پا به دنیای سینمایی مارول نگذاشته اند و فعلا کار سختی محسوب می شود. ولی غیرممکن نیست؛ اسکرول ها بزودی در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) معرفی می شوند و سپس فرصت برای ساخت فیلم بر پایه وقایع Secret Invasion فراهم می گردد. مارول می تواند خیلی زود شخصیت های مورد نیاز خودش را معرفی کند، بیگانه ها را به سوی زمین بیاورد، سپس وقتی انتقام‌جویان با عملکردهای ضعیف خودشان موجب ناامیدی مردم و دولت شدند، صحنه برای خیزش تیم انتقام‌جویان تاریک آماده می شود. اما روش راحت تر این است سازمان شیلد را محو کنند، به لطف وقایع Avengers 4 هم احتمالا تعدادی از قهرمان های قدیمی حذف یا بازنشسته می شوند، سپس می توانیم شاهد ظهور گروهی باشیم که دولت آن را کنترل می کند، چیزی شبیه به انتقام‌جویان تاریک.

ما فعلا نمی توانیم خیلی قطعی در مورد فیلم Dark Avengers صحبت کنیم، چون هنوز نمی دانیم مارول دقیقا چه برنامه ای برای فاز ۴ و بعد از آن دارد؛ پس… منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.