تریلر رسمی سریال Dark Crystal: Age of Resistance نتفلیکس

همانطور که انتظار داشتیم، نتفلیکس اولین تریلر رسمی از Dark Crystal: Age of Resistance (بلور تاریک: عصر مقاومت) را منتشر کرد تا طرفداران بتوانند نگاهی به حوادث این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی داشته باشند. در سال ۱۹۸۲ بود که فیلم سینمایی The Dark Crystal به کارگردانی جیم هنسن و فرنک آز روی پرده رفت، این اثر فانتزی روایتگر داستان یک جفت شخصیت الف مانند قهرمان، یا گلفلینگ، بود که در سیاره Thra با سککسیس‌های شیطانی مبارزه می کنند.

حال، حدود چهار دهه بعد، Age of Resistance بعنوان یک سریال ﭘﯿﺶدرآمدی برای Dark Crystal ساخته شد تا به روایت داستانی قبل از حوادث فیلم بپردازد. لویی لتریر (Clash of the Titans و Now You See Me) کارگردان این سریال تمام تلاش خودش را کرده تا به فیلمی که هنسن ساخت وفادار باشد، او حتی بجای خلق شخصیت ها با کامپیوتر تصمیم گرفت کارش را با ساخت عروسک ها جلو ببرد. حالا هم تریلر منتشر شده تایید می کند که Age of Resistance شدیدا به فیلم اصلی خودش وفادار است.

همچنین بخوانید | اولین پوستر سریال Dark Crystal: Age Of Resistance توسط نتفلیکس منتشر شد

بعد از انتشار پوستر، گفته شد که نتفلیکس قصد دارد نخستین تریلر رسمی را هم به دست طرفداران برساند، که همینطور شد و حالا می توانیم به لطف این تریلر تماشایی نخستین نگاه اجمالی خودمان را به حال و هوا، داستان و شخصیت های جالب سریال Dark Crystal: Age of Resistance بیاندازیم. این هم تریلر:


در خلاصه داستان رسمی سریال آمده که “دنیای Thra در حال مردن است. بلور حقیقت در قلب Thra قرار درد، یک منبع برای قدرتی بیکران. اما آسیب دیده است، سککسیس‌های شرور به آن آسیب رسانده اند، و یک بیماری در سراسر سرزمین گسترش پیدا کرده است. وقتی که سه گلفلینگ از واقعیت وحشتناک پشت پرده قدرت سککسیس‌ مطلع می شوند، یک ماجراجویی آغاز می شود، آتش انقلاب شعله ور می گردد و نبری حماسی در راه سیاره آغاز می شود.

همچنین بخوانید | کارگردان Age of Resistance روزی ۲۲ ساعت کار می کند تا این سریال ﭘﯿﺶدرآمدی را تکمیل کند!

در این سریال عروسکی شاهد حضور صداپیشه های بزرگی هستیم، از جمله تارون اگرتون ستاره فیلم های Kingsman (کینگزمن)، آنیا تیلور-جوی که در فیلم های Split (شکاف) و Glass (شیشه) بخوبی درخشید، و ناتالی امانوئل که بتازگی وی را در Game of Thrones (بازی تاج و تخت) ملاقات کرده ایم — گوینده سه شخصیت اصلی. از دیگر صداپیشه ها هم می توانیم به هانا جان کامن (مرد مورچه‌ای و زنبورک)، کایتریونا بالف (سریال غریبه)، هلنا بونهام کارتر (هشت یار اوشن)، ناتالی دورمر (بازی تاج و تخت)، مارک همیل (جنگ ستارگان)، آلیسیا ویکاندر (مهاجم مقبره)، هاروی فایراستین، رالف اینسون (سرقت طوفانی) و دونا کیمبال اشاره کنیم.

فصل نخست ده اپیزودی سریال The Dark Crystal: Age of Resistance در تاریخ ۳۰ آگوست (مصادف با جمعه ۸ شهریور) منتشر می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.