چند پوستر شگفت انگیز از X-Men: Dark Phoenix

اگر جزو طرفداران ژانر ابرقهرمانی باشید، بدون شک بخوبی با فرانچایز سینمایی مردان ایکس (X-Men) آشنایی دارید و شاید حتی جزو منتظران فیلم Dark Phoenix (ققنوس تاریک) باشید؛ با توجه به اینکه کمپانی دیزنی حقوق تمام شخصیت های X-Men را از کمپانی فاکس قرن بیستم خریده، Dark Phoenix آخرین فیلمی است که در آن شاهد حضور نسخه فعلی مردان ایکس خواهیم بود. البته هنوز پیوستن مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول (MCU) قطعی نشده، اما دیزنی قصد دارد فرانچایز X-Men را ریبوت کند و این ابرقهرمان ها را با بازیگرانی متفاوت به سینما بازگرداند — با این حساب تمام بازیگران تغییر خواهند کرد و مردان ایکس با چهره هایی جدید به سینما (یا تلویزیون) بازخواهند گشت؛ البته بازیگر نقش ددپول تغییری نمی کند چون خیلی خیلی پرطرفدار است.

فیلم سینمایی Dark Phoenix قرار است از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) پا به گیشه بگذارد، اینطور که پیش بینی شده این فیلم قرار نیست عنوان پرفروشی باشد و به احتمال خیلی زیاد با استقبال سرد طرفداران روبرو خواهد شد. طبق پیش بینی باکس آفیس، Dark Phoenix طی افتتاحیه در ایالات متحده بین ۴۰ تا ۵۵ میلیون دلار می فروشد، یعنی کمتر از فروش تمام فیلم های قبلی X-Men طی افتتاحیه که نمی تواند خبر خوبی برای فیلم باشد، اما بطور کل خبر غافلگیرکننده ای نیست.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

دنیای سینمایی مردان ایکس که در سال ۲۰۰۰ شروع بکار کرد هیچوقت چندان موفق نبود، عمده شهرت این فرانچایز هم به لطف ولورین و بیشتر از او ددپول حاصل شده است. کمپانی فاکس با تولید فیلم Logan و همچنین قسمت اول و دوم Deadpool این فرانچایز را به شهرت فراوانی رساند، و همچنین این دو شخصیت را تبدیل به دو تا از بزرگ ترین ضدقهرمان های جهان کرد. حال، طرفداران این روزها منتظر از راه رسیدن Deadpool 3 و بازگشت ولورین هستند، و واقعا کسی به Dark Phoenix و پایان عمر نسخه فاکس مردان ایکس فکر نمی کند!

به هر حال، با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Dark Phoenix نمانده است، شاهد انتشار تعدادی پوستر جالب از آن بوده ایم:فیلم سینمایی Dark Phoenix یک ادامه مستقیم برای فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) است که توسط سیمون کینبرگ نوشته و کارگردانی شده، از شخصیت های حاضر در آن می توانیم به جین گری (Sophie Turner)، پروفسور ایکس (با بازی James McAvoy)، مگنیتو (Michael Fassbender)، سایکلاپس (Tye Sheridan)، بیست (Nicholas Hoult)، میستیک (Jennifer Lawrence)، نایت‌کرولر (Kodi Smit-McPhee)، استروم (Alexandra Shipp)، کوئیک سیلور (Evan Peters)، سلین (Kota Eberhardt) و لوتوس قرمز (Andrew Stehlin) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | فیلم The New Mutants در ماه آوریل ۲۰۲۰ روی پرده می رود؛ با ۸ ماه تاخیر!

فیلم Dark Phoenix بر پایه قوس داستانی “ققنوس تاریک” ساخته شده و جین گری شخصیت اصلی آن است، این فیلم جین که تبدیل به ققنوس تاریک شده را در مقابل مردان ایکس قرار می دهد و تیم را با چالشی بزرگ و مرگبار روبرو می کنـد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.