اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

بعد از مدتها انتظار، گوش دادن به شایعه ها و دنبال کردن اخبار مربوطه، کمپانی فاکس قرن بیستم بلاخره اولین تریلر از فیلم سینمایی Dark Phoenix را منتشر کرد تا بواسطه آن نخستین نگاه اجمالی خودمان را به ماجراجویی تازه مردان ایکس داشته باشیم. طبق چیزهایی که شنیده ایم و همچنین در این تریلر مهیج مشاهده می کنیم، مردان ایکس این بار با چند چالش بزرگ روبرو شده اند؛ از ظهور ققنوس تاریک گرفته تا هجوم بیگانگان به زمین!

اولین تریلر از فیلم به شدت مورد انتظار Dark Phoenix اکنون به دستمان رسیده و می توانیم نیم نگاهی به حاصل تلاش های سیمون کینبرگ برای اقتباس از قوس داستانی ققنوس سیاه بیاندازیم. کمپانی Twentieth Century Fox اگر به یاد داشته باشید چند سال قبل به روشی هوشمندانه فرانچایز X-Men را ریبوت کرد. در نسخه جدید، پروفسور ایکس (James McAvoy) و مگنیتو (Michael Fassbender) شخصیت های اصلی داستان باقی ماندند، و چند شخصیت فرعی هم در کنارشان قرار گرفتند. یکی از شخصیت هـای جدیدی که سال ۲۰۱۶ به فرانچایز اضافه شد، جین گری بود؛ مـا نخستین بار وی را در X-Men: Apocalypse ملاقات کردیم و حال فیلم جدید بر محور او می چرخد.

همچنین بخوانید | ریشات های The New Mutants موجب بهتر شدن فیلم می شوند؛ آنیا تیلور-جوی اینطور می گوید!

ما اکنون مدت زمان زیادی است که منتظر این تریلر هستیم، اما حالا دیگر نیازی به انتظار نیست و می توانیم با هم آن را تماشا کنیم:


بخش نمایان تریلر، نمایش خاستگاه جین گری و نخستین ملاقات وی با پروفسور ایکس است که می تواند یک خبر خوب برای طرفداران این شخصیت باشد — پس جین نخستین بار وقتی که خیلی بچه بود پا به عمارت ایکس گذاشت. در یک نقطه پرفسور به میستیک (Jennifer Lawrence) می گوید که تلاش کرده تا قدرت های جین را تثبیت کند، اما این پایان کار نخواهد بود. یک سفر به فضا ظاهرا فینکس را آزاد می کند و ققنوس سیاه را در مسیر وی قرار می دهد. و این می شود شروع یک ماجراجویی مرگبـار جدید!

در خلاصه داستان رسمی فیلم X-Men: Dark Phoenix آمده است که “در فیلم Dark Phoenix، مردان ایکس با یکی از خوفناک و قدرتمندترین دشمنان خود روبرو می شوند؛ یکی از میان خودشان، جین گری. طی یک ماموریت نجات در اسپانیا، جین وقتی با یک نیروی کیهانی رمزآلـود برخورد می کند در آستانه مرگ قرار می گیرد. وقتی که به خانه باز میگردد، این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی تر، بلکه ناپایدارتر می کند. جین در درون خودش با این موجودیت دست و پنجه نرم می کنـد، قدرتهای او به روشی که نه درکشان می کند و نه از وجودشان خبر دارد، شکوفا می شونـد. با توجه به اینکه جین دیگر از کنترل خارج می گردد، و به کسانی که دوستشان دارد آسیب می زند، او باعث واچیده شدن پارچه ای می شود که مردان ایکس را کنار هم نگه می دارد. حال، با توجه به اینکه خانواده ایکس در حال از هم پاشیدن است، آنها باید یک راه برای اتحاد پیدا کنند — تا نه تنها روح جین را نجات دهند، بلکه از سیاره مـا در مقابل بیگانگانی که به دنبال قدرت های جین و سلطه بر کهکشان هستند محافظت کنند.

در نهایت باید اشاره کنیم که X-Men: Dark Phoenix یکی از مورد انتظارترین فیلم های ابرقهرمانی سال جاری است و از تاریخ ۲۵ بهمن سال جاری (Feb 14, 2019) پا به گیشه میگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.