دو فیلم X-Men: Dark Phoenix و New Mutants توسط IMAX برای 2019 تایید شدند

با توجه به اینکه معامله بین دو کمپانی Disney و Fox تقریبا جوش خورده و دیگر چیزی تا بازگشت مردان ایکس به خانه باقی نمانده، طی این چند هفته بعضی شایعه ها ادعا کردند که فیلم های پیش روی فرانچایز مردان ایکس لغو شده اند چون مارول استودیوز قصد دارد یک شروع تازه برای ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪها رقم بزند؛ اما این شایعه ها دروغی بیش نیستند، چون ما می دانیم که دو فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) و The New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ) قرار است سال آینده میلادی توسط IMAX به نمایش درآیند.

کمپانی IMAX طی یک گزارش عنوان فیلم هایی که قرار است طی سال ۲۰۱۹ اکران کند را فاش کرد، و دو فیلم سینمایی Dark Phoenix و The New Mutants در این لیست حضور داشتند که به ترتیب در ماه فوریه و آگوست پا به سینماهای IMAX می گذارند. با این حساب کمپانی فاکس همانطور که قولش را داده بود این دو فیلم را روی پرده می برد، اما از آنجا که مردان ایکس تا حداقل اواسط سال ۲۰۱۹ در اختیار مارول استودیوز قرار می گیرند، هنوز معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار این شخصیت های پرطرفدار نشسته است.

همچنین بخوانید: اولین تریلر X-Men: Dark Phoenix در CineEurope به نمایش درآمد؛ بهتر از انتظار بود!

کمپانی فاکس مدتی قبل تاریخ شروع اکران دو فیلم بعدی فرانچایز مردان ایکس را تغییر داد؛ در ماه مارس تایید شد که فیلم سینمایی Dark Phoenix بجای ۲ نوامبر ۲۰۱۸، از ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷) پا به گیشه می گذارد؛ فیلم سینمایی The New Mutants در ابتدا قرار بود از ۱۳ آگوست سال جاری کار خودش را آغاز کند اما سپس تاریخ اکران آن به ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ تغییر کرد، اما دوباره تا ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) به تاخیر افتـاد.

مردان 2019

اولین تریلر از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سینمایی The New Mutants به کارگردانی جاش بون در ماه اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد که بواسطه آن موفق شدیم نیم نگاهی به فضای ترسناک و تاریک این فیلم داشته باشیم، اما Dark Phoenix هنوز صاحب تریلر رسمی نشده و طبق شنیده ها تیزری از آن در همایش CineEurope 2018 به نمایش درآمد که نوید یک فیلم عالی و مهیج را به حاضرین داد. تا جایی که ما خبر داریم بازیگران The New Mutants این روزها برای ریشات ها جلوی دوربین می روند، کار بر روی ماجراجویی تازه جین گری و ققنوس سیاه نیز همچنان ادامه دارد.

همچنین بخوانید: فیلم Boba Fett جنگ ستارگان با همکاری سیمون کینبرگ X-Men نوشته خواهد شد


فیلم X-Men: Dark Phoenix توسط سیمون کینبرگ نوشته و کارگردانی شده، از ستارگان آن می توانیم به ﺟﯿﻤﺰ ﻣﮏﺁﻭﻭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﺍﯾﮑﺲ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻓﺎﺳﺒﻨﺪﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﮕﻨﯿﺘﻮ، ﺳﻮﻓﯽ ﺗﺮﻧﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻦ ﮔﺮﯼ، ﺟﻨﯿﻔﺮ ﻻﺭﻧﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺴﺘﯿﮏ، ﻧﯿﮑﻼﺱ ﻫﻮﻟﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﯿﺴﺖ (هیولا)، ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭﺍ ﺷﯿﭗ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﻮﺭﻡ، ﺗﺎﯼ ﺷﺮﺍﯾﺪﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺳﺎﯾﮑﻼﭘﺲ، و ﮐﺪﯼ ﺍﺳﻤﯿﺖ-ﻣﮏﻓﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺎﯾﺖﮐﺮﺍﻭﻟﺮ اشاره کنیم. در فیلم The New Mutants هم شاهد حضور ﺁﻧﯿﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ-ﺟﻮﯼ (Split, Atlantis) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺠﯿﮏ، ﻣﯿﺴﯽ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (بازی تاج و تخت) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻟﻔﺰﺑﯿﻦ، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﯿﺘﻮﻥ (سریال چیزهای عجیب) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻨﻮﻥﺑﺎﻝ، ﺑﻠﻮ ﻫﺎﻧﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺍﻧﯿﻞ ﻣﻮﻧﺴﺘﺎﺭ، و ﻫﻨﺮﯼ ﺯﺍﮔﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﮑﻪ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.