فیلم Dark Phoenix: جین گری در تصویر جدید صاحب یک لباس کمیک بوکی شده!

حدود شش ماه دیگر، قبل از اینکه بهار ۲۰۱۹ به پایان برسد، کمپانی فاکس قرن بیستم فیلم سینمایی X-Men: Dark Phoenix را روی پرده می برد. فیلمی که در اصل قرار بود خیلی زودتر از این ها پا به گیشه بگذارد اما بارها و بارها تاخیر خورد، تا اینکه فصل تابستان را برای شروع اکران انتخاب نمودند. این فیلم مدتی قبل صاحب یک تریلر رسمی شد که بواسطه آن توانستیم نیم نگاهی به وقایع و شخصیت های فیلم داشته باشیم، حال فاکس تصویری جدید از Dark Phoenix منتشر کرده که در آن می توانیم جین گری (با بازی سوفی ترنر) را مشاهده کنیم، با لباسی جالب!

این تصویر نخستین بار در شماره جدید مجله سینمایی Total Film نمایان شد، که جین گری را با لباسی سیاه و زرد نشان می دهد. این لباس از کمیک بوک های X-Men نشات گرفته و تایید می کند که مردان ایکس سراغ یک ماموریت جدید رفته انـد. در پشت سر جین می توانیم تعدادی نظامی را مشاهده کنیم که عجیب به نظر می رسد، اما شاید نشانه ای باشد بر اینکه مردان ایکس قرار است در ماموریت پیش رو کمی از دولت کمک بگیـرند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

یونیفرم های اعضای تیم مردان ایکس در فیلم Dark Phoenix از کمیک های New X-Men نوشته فرنک کوئیتلی نشات گرفته اند، بنابراین اگر کتاب های مصور X-Men را دنبال کرده باشید چندان با ظاهر جدید شخصیت های فیلم غریبه نیستید. در نخستـین تریلر رسمی فیلم، شخصیت هایی مثل سایکلاپس، استروم، بیست، نایت‌کرولر و همچنین کوئیک سیلور را با این لباس های جدید مشاهده کردیم.

فیلم Dark Phoenix

در خلاصه داستان رسمی فیلم X-Men: Dark Phoenix آمده است که “در فیلم Dark Phoenix، مردان ایکس با یکی از خوفناک و قدرتمندترین دشمنان خود روبرو می شوند؛ یکی از میان خودشان، جین گری. طی یک ماموریت نجات در اسپانیا، جین وقتی با یک نیروی کیهانی رمزآلـود برخورد می کند در آستانه مرگ قرار می گیرد. وقتی که به خانه باز میگردد، این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی تر، بلکه ناپایدارتر می کند. جین در درون خودش با این موجودیت دست و پنجه نرم می کنـد، قدرتهای او به روشی که نه درکشان می کند و نه از وجودشان خبر دارد، شکوفا می شونـد. با توجه به اینکه جین دیگر از کنترل خارج می گردد، و به کسانی که دوستشان دارد آسیب می زند، او باعث واچیده شدن پارچه ای می شود که مردان ایکس را کنار هم نگه می دارد. حال، با توجه به اینکه خانواده ایکس در حال از هم پاشیدن است، آنها باید یک راه برای اتحاد پیدا کنند — تا نه تنها روح جین را نجات دهند، بلکه از سیاره مـا در مقابل بیگانگانی که به دنبال قدرت های جین و سلطه بر کهکشان هستند محافظت نمایند…

همچنین بخوانید | ریشات های The New Mutants هنوز انجام نشده؛ شاید مربوط به گروه سنی فیلم باشد!

در نهایت باید اشاره کنیم که X-Men: Dark Phoenix یکی از مورد انتظارترین فیلم های ابرقهرمانی سال آینده میلادی است و از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) روی پرده می رود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.