فیلم Dark Phoenix صاحب یک پوستر جدید شد؛ تریلر بزودی

کمپانی فاکس قرن بیستم یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Dark Phoenix (ققنوس سیاه) منتشر کرد که تمرکز آن بر روی شخصیت اصلی فیلم، یعنی جین گری قرار دارد؛ دیزنی بزودی قراردادی را به نتیجه می رساند که در پی آن تمام فیلم و سریالهای کمپانی فاکس را در اختیار خواهد گرفت، شامل دو فرانچایز X-Men و Fantastic Four. اما تا زمانی که این قرارداد قطعی شود، فاکس به کار خودش ادامه می دهد و همانطور که برنامه ریزی کرده بودند دو فیلم Dark Phoenix و New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ) را امسال روی پرده خواهند برد.

فیلم ابرقهرمانی Dark Phoenix یک ادامه مستقیم برای X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: رستاخیز) است که در آن شاهد حضور بازیگران اصلی سری ﭘﯿﺶدرآمدی مردان ایکس خواهیم بود. این فیلم بر پایه قوس داستانی کمیک بوکی Dark Phoenix ساخته شده که پیش از این هم برای ساخت فیلم X-Men: The Last Stand (آخرین ایستادگی) مورد اقتباس قرار گرفته بود، اما بعد از آن فیلم X-Men: Days of Future Past (ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ) از راه رسید که خط زمانی را بازنویسی کرد [یعنی انگار که حوادث The Last Stand اصلا اتفاق نیافتاده]، پس سازندگان فرانچایز تصمیم گرفتند برای دومین بار این داستان را مورد اقتباس قرار دهند.

این فیلم توسط کسی کارگردانی شده که دو دهه از عمرش را صرف توسعه دنیای سینمایی مردان ایکس کرده است؛ آقای سیمون کینبرگ که تاکنون فقط ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم های X-Men بوده اما این بار تصمیم گرفته کارگردانی را هم تجربه کند. مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Dark Phoenix باقی نمانده، در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ نخستین تریلر این فیلم منتشر شد و بزودی هم دومین آن به دستمان می رسد.

همچنین بخوانید | شایعه: تولید Dark Phoenix حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه داشته است!

حال، صفحه رسمی فیلم های X-Men در توییتر اقدام به انتشار یک پوستر جدید از فیلم سینمایی Dark Phoenix کرده است، که جین گری را در جلو و مرکز قرار داده، پشت سر او هم می توانیم پروفسور ایکس (با بازی James McAvoy)، مگنیتو (Michael Fassbender)، سایکلاپس (Tye Sheridan)، بیست (Nicholas Hoult)، میستیک (Jennifer Lawrence)، نایت‌کرولر (Kodi Smit-McPhee)، استروم (Alexandra Shipp)، کوئیک سیلور (Evan Peters)، سلین (Kota Eberhardt) و لوتوس قرمز (Andrew Stehlin) را مشاهده کنیم. تریلر دوم این فیلم فردا شب به دست شما می رسد:

Dark Phoenix

طبق شنیده ها، Dark Phoenix با بودجه ای حدودا ۲۰۰ میلیون دلاری تولید شده است؛ البته چنین رقمی برای یک فیلم ابرقهرمانی عظیم چندان عجیب و دور از انتظار نیست، و بسیاری از شایعه ها هم پرهزینه بودن این فیلم را تایید می کنند. اگر اینطور باشد می توانیم نتیجه بـگیریم که ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی و ریشوت ها خرج زیادی روی دست استودیو گذاشته است.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

باید اشاره کنیم Dark Phoenix ممکن است آخرین فیلمی باشد که در آن این ترکیب از گروه مردان ایکس را مشاهده می کنیم؛ آقای کینبرگ در نظر داشت تا Dark Phoenix بتواند بطور عملی فرانچایز X-Men را از نو افتتاح کنـد، اما در عوض به نظر می رسد که سرنوشت متفاوتی در انتظارش باشد. اگر بعد از به سرانجام رسیدن قرارداد بین فاکس و دیزنی شخصیت های X-Men به دنیای سینمایی مارول بپیوندند، به احتمال قوی این فرانچایز برای یک بار دیگر ریبوت خواهـد شد. البته سرنوشت فرانچایز X-Men بعد از Dark Phoenix چندان مشخص نیست و در این نقطه خیلی سخت است که بخواهیم وقایع پیش رو را حدس بزنیم.

در نهایت باید اشاره کنیم که X-Men: Dark Phoenix یکی از مورد انتظارترین فیلم های ابرقهرمانی سال آینده میلادی است و از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) روی پرده می رود.


منبع: فاکس

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.