دومین تریلر رسمی X-Men: Dark Phoenix از راه رسید

مدت زمان چندان زیادی برای مردان ایکس باقی نمانده است، تریلر جدید فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) اینجاست تا این قضیه را به ما یادآوری کند. کمپانی فاکس اکنون دو دهه است که حقوق شخصیت های کمیک بوکی X-Men را در اختیار دارد، ولی بزوی قرار است تمام آنها را تقدیم دیزنی کند. با نهایی شدن قرارداد فاکس-دیزنی، خالق میکی‌ماوس حقوق شخصیت های X-Men و Fantastic Four را به دست می گیرد، با این حساب انتظار می رود که دیزنی هر دو سری را ریبوت کنـد تا برای دنیای سینمایی مارول آمـاده شوند. اما تا قبل از آن، فاکس تمام تلاش خودش را می کند تا مطمئن شود Dark Phoenix یک اکران موفق را تجربه کند.

فیلم سینمایی Dark Phoenix نه تنها یک ادامه برای فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) است بلکه یک اقتباس تازه از سری کمیک کلاسیک ققنوس سیاه هم می باشد. اگر به یاد داشته باشید فاکس در سال ۲۰۰۶ بر پایه این قوس داستانی پرطرفدار فیلم X-Men: The Last Stand (آخرین ایستادگی) را ساخت، اما بعد از آن فیلم X-Men: Days of Future Past (ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ) از راه رسید که خط زمانی را بازنویسی کرد [یعنی انگار که حوادث The Last Stand اصلا اتفاق نیافتاده]، پس سازندگان فرانچایز تصمیم گرفتند برای دومین بار این داستان را مورد اقتباس قرار دهند.

همچنین بخوانید | فیلم Dark Phoenix صاحب یک پوستر جدید شد؛ تریلر بزودی

حال، از آنجا که مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده، کمپانی فاکس بعد از انتشار پوستر جدید دومین تریلر رسمی Dark Phoenix را هم منتشر کرده است که به لطف آن می توانیم نیم نگاهی به حوادث هیجان انگیز پیش رو داشته باشیم:


این فیلم ابرقهرمانی توسط سیمون کینبرگ نوشته و کارگردانی شده، از شخصیت های حاضر در آن می توانیم به جین گری (Sophie Turner)، پروفسور ایکس (با بازی James McAvoy)، مگنیتو (Michael Fassbender)، سایکلاپس (Tye Sheridan)، بیست (Nicholas Hoult)، میستیک (Jennifer Lawrence)، نایت‌کرولر (Kodi Smit-McPhee)، استروم (Alexandra Shipp)، کوئیک سیلور (Evan Peters)، سلین (Kota Eberhardt) و لوتوس قرمز (Andrew Stehlin) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فیلم X-Men: Dark Phoenix & اولین پوستر رسمی

در انتها باید اضافه کنیم که X-Men: Dark Phoenix از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


منبع: فاکس قرن بیستم

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.