آمازون سریال اقتباسی Dark Tower را نمی سازد؛

ما برج تاریک (The Dark Tower) را بعنوان یکی از مشهورترین رمان های نوشتـه شده توسط استیون کینگ می شناسیم، اما متاسفانه طرفدارانی که دوست دارند یک نسخه لایو-اکشن درست و حسابی از این کتاب را ببینند، سالهاست که فقط منتظر هستند و حالا به نظر می رسد که باید خیلی بیشتر از تصورشان انتظار بکشند. بعد از اینکه The Dark Tower در سینما شکست خورد، آمازون اعلام کرد که قصد دارد سریال برج تاریک را برای سرویس استریم خودش بسازد، اما بعد از مدتی سکوت حالا فاش شده که آمازون توسعه این سریال را متوقف کرده است.

اپیزود نخست (آزمایشی) این سریال تولید شد و انتظار می رفت که استودیو را راضی به سفارش یک فصل کامل کند، اما ظاهرا این اپیزود به اندازه ای جالب نبوده که بتواند رضایت آمازون را جلب کند، در نتیجه قرار نیست ادامه آن ساخته شود. ضعیف بودن اپیزود آزمایشی Dark Tower زمانی خودش را بطور کامل نشان داده که آن را با سریال در دست توسعه The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) مقایسه کرده اند، سریالی بزرگ و پرهزینه که هنوز از راه نرسیده برای فصل دوم تمدید شده است.

همچنین بخوانید | سریال Jack Reacher به سرویس استریم آمازون می آید؛ (رسما تایید شد)

تا این لحظه، آمازون لیست بازیگران سریال Dark Tower را فاش نکرده است، اما طبق شنیده ها مایکل روکر (نگهبانان کهکشان)، جروم فلین (بازی تاج و تخت) و جوانا ریبریو (مردی که دن کیشوت را کشت) برای اپیزود آزمایشی آن جلوی دوربین رفته اند‌. بطور کل، The Dark Tower روایت‌گر داستان یک هفت‌تیرکش به نام رونالد است که در سرتاسر دنیای پسارستاخیزی خودش سفر می کند تا یک بنای قدرتمند و جادویی به نام برج تاریک را پیدا کند، که در آخر دنیا بنا شده، در وسط دریایی از رزهای سرخ‌رنگ آوازه‌خوان، برج‌ تاریک در حقیقت نقطه اتصال تسلسل زمان و فضاست. این برج بعنوان قلب تپنده دنیا شناخته می شود، که مورد تهدید قرار گرفته و در آستانه نابودی قرار دارد.

سریال برج تاریک

در سال ۲۰۱۷ فیلم The Dark Tower روی پرده رفت که بر پایه همین داستان ساخته شده بود، اما این فیلم با وجود اینکه بازیگرهای خوبی داشت شکست خورد و تبدیل شد به یک اثر ناامیدکننده؛ امتیاز ۱۶درصدی فیلم سینمایی Dark Tower در Rotten Tomatoes و مجموع فروش بین المللی ۱۱۲ میلیون دلاری تایید می کند که این فیلم نه مورد پسند منتقدین قرار گرفت و نه توانست نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. البته سازندگان این فیلم (کارگردان نیکولای آرسل) سعی کردند تا یک مجموعه کتاب ۸ جلدی را تبدیل کنند به یک فیلم دو ساعته، در نتیجه بیخیال جزئیات شدند و اصل مطلب را هم نتوانستند بیان کنند!!

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم سریال Carnival Row آغاز شد؛

ساخت یک سریال چند فصلی تنها راهی است که می توان از طریق آن رمان های The Dark Tower را تمام و‌ کمال مورد اقتباس قرار داد، اما متاسفانه آمازون قصد ندارد این کار را انجام دهد، که خبر بدی برای طرفداران محسوب می شود. حال معلوم نیست که چه سرنوشتی در انتظار این سریال است، در نتیجه آینده سریال برج تاریک فعلا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline