جروم فلین از Game Of Thrones به سریال Dark Tower آمازون پیوست؛

جروم فلین ستاره سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به جمع بازیگران سریال اقتباسی The Dark Tower (برج تاریک) پیوست؛ آمازون این سریال را بر پایه یک سری کتاب به همین نام نوشته استیون کینگ می سازد. کینگ از سال ۱۹۸۲ نگارش سری کتاب های Dark Tower را آغاز کرد، یک داستان حماسی درباره پسری جوان به نام جک که یک در بُعدی دیگر با یک هفت‌تیرکش مرموز به نام رونالد برخورد می کند و به سفر خطرناک و حماسی او می پیوندد. بعد از The Gunslinger که در ۱۹۸۲ منتشر شد، کینگ شش کتاب رسمی دیگر از سری برج تاریک را منتشر کرد.

طرفداران کینگ سالهای زیادی را منتظر تولید یک فیلم بر پایه کتاب های Dark Tower بودند، تا اینکه در سال ۲۰۱۷ به آرزوی خودشان رسیدند؛ با فیلمی به همین که ادریس البا بعنوان بازیگر نقش اصلی آن (رونالد هفت تیر کش) انتخاب شد و متیو مک‌کانهی هم بعنوان بازیگر نقش منفی، مرد سیاه‌پوش. متاسفانه این فیلم هیچ شباهتی به چیزی که طرفداران منتظرش بودند نداشت و از طرفی هم با نقدهای خیلی بدی روبرو شد. اما حالا، آمازون در تلاش است تا یک سریال برای داستان برج تاریک بسازد. سم اسرایک و یاشپر پاکونن هم بعنوان بازیگران دو نقش اصلی این سریال، یعنی هفت تیر کش و مرد سیاه‌پوش، انتخاب شده اند.

همچنین بخوانید | چه انتظاری از فصل دوم سریال Jack Ryan داریم؟

تا جایی که ما اطلاع داریم، فاز تولید سریال Dark Tower قرار است همـین روزها آغـاز شود؛ در این میان تایید شده که جروم فلین ستاره Game of Thrones هم به جمع بازیگران این سریال پیوسته است. ما هنوز اطلاعات دقیقی از نقشی فلین که در DarknTower بازی خواهد کرد نداریـم، فقط اینکه قرار است در این اقتباس جدید یک کابوی (گاوچران) را به تصویر بکشد — طبق صحبت های خودش.

بازی تاج و تخت

فلین نقش جالبی در سریال Game Of Thrones داشته است و شخصیتی بسیار جالب را به تصویر کشید، حال او به Dark Tower پیوسته و این فرصت را دارد تا بازی در یک سریال حماسی دیگر را آغاز کند. فلین بدون شک بازیگر بسیار خوبی است و او را پیش از این در سریال هایی مثل Ripper Street و Black Mirror دیده ایم، بزودی هم در فیلم اکشن و به شدت موردانتظار John Wick: Chapter 3: Parabellum با وی ملاقات می کنیم. باید اشاره کنیم که تا این لحظه Game Of Thrones بهترین کار او بعنوان یک بازیگر بوده است، حداقل طرفداران این دیدگاه را دارنـد.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر سریال لایو-اکشن The Boys آمازون؛ تاریخ انتشار اعلام شد

این سریال هیچگونه ارتباطی با نسخه سینمایی نخواهـد داشت، البته وقایع سریال برج تاریک در همان دوره ای اتفاق می افتد که از ابتدا برای آن برنامه ریزی کرده بودند؛ از همان ابتدا هدف از ساخت سریال این بود که به روایت وقایعی که در گذشته اتفاق افتاده بپردازند، یعنی زمانی که رونالد برای نخستین بار به مرد سیاه‌پوش برخورد می کند. سریال Dark Tower به ما کمک می کند تا بفهمیم رونالد چطور تبدیل به یک هفت تیر کش مشهور می شود، و اصلا چرا در مقابل مرد سیاه‌پوش قرار می گیرد. ما هنوز نمی دانیم که این سریال تا چند فصل ادامه خواهد داشت و بجز جوانی در چه دوره ای از زندگی این دو نفر کاوش خواهد کرد.


نام سریال: The Dark Tower (برج تاریک)
نوع اثر: اقتباسی
خالق: گلن مازارا
بازیگران: جروم فلین، سم اسرایک و یاشپر پاکونن
تاریخ شروع پخش: هنوز اعلام نشده

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.