تریلر فیلم Daughter of the Wolf: یک اکشن با بازی جینا کارانو

جینا کارانو آماده است تا پسر دزدیده شده خودش را نجات دهد؛ در تریلر رسمی فیلم Daughter of the Wolf (دختر گرگ). شما احتمالا خانم کارانو را بخوبی می شناسید، او بعنوان یکی از مبارزین کاربلد MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) به شهرت رسید، کارانو با ورود به سینما صاحب شهرتی بین المللی شد. ما او را بیشتر بخاطر بازی در دو فیلم Fast & Furious 6 (سریع و خشمگین) و Deadpool (ددپول) می شناسیم، بزودی هم وی را در سریال لایو-اکشن The Mandalorian جنگ ستارگان ملاقات می کنیم. البته قبل از این سریال، او در فیلم اکشن و مهیج Daughter of the Wolf دیده خواهد شد.

فیلم جدید جینا کارانو توسط Nika Agiashvili (فیلم تفلیس، دوست دارم) نوشته شده و دیوید هکل (اَره ۵) کارگردان آن است؛ این فیلم داستان یک متخصص نظامی به نام کلیر همیلتون را روایت می کند که بعد از شنیدن خبر مرگ پدرش از خاورمیانه به خانه بازمیگردد. اما وقتی پسرش دزدیده می شود و در عوض آزادی اش از او باج می خواهند، کلیر مجبور می شود به دنبال پسرش و کسانی که او را دزدیده اند بگردد، که چندان راحت و بدون دردسر نیست. این فیلم اکشن و مهیج قرار است تابستان امسال پا به گیشـه بگذارد.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر Maleficent: Mistress of Evil از راه رسید

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران این فیلم باقی نمانده، شاهد انتشار یک تریلر رسمی از آن بوده ایم که کمک می کند تا نگاهی اجمالی به حوادث هیجان انگیز فیلم داشته باشیم:


Daughter of the Wolf

فیلم Daughter of the Wolf با بودجه چندان زیادی ساخته نشده و همانطور که تریلر هم تایید می کند یک فیلم درجه B محسوب می شود، اما این به معنی بد یا ناامیدکننده بودن آن نیست. طبق چیزهایی که در تریلر می بینیم، Daughter of the Wolf یک عنوان اکشن با صحناتی مهیج است که داستانی تکراری اما در عوض بازیگرانی خوب دارد. ما نمی توانیم ادعا کنیم که مورد انتظارترین فیلم اکشن ۲۰۱۹ است، اما بطور قطع بدترین هم نیست. Daughter of the Wolf به نظر می رسد که فیلم خوش ساختی باشد و بعنوان یک عنوان درجه متوسط قطعا حرف های زیادی برای گفتن دارد.

همچنین بخوانید | لیست ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯾﻦ تریلرهای تاریخ طی ۲۴ ساعت نخست انتشار (تا امروز)

از ستارگان این فیلم می توانیم به ریچارد درایفس (آرواره ها) در نقش شخصیت شرور داستان، برندان فهر (شیفت شب)، Sydelle Noel (پلنگ سیاه، گلو)، و Brock Morgan اشاره کنیم. اکران Daughter of the Wolf که با بودجه ۱۴ میلیون دلاری ساخته شده از ۲ آگوست (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.