حضور دیوید باتیستا در فیلم زامبی محور Army Of The Dead تایید شد؛

زک اسنایدر بعد از حضور تاثیرگذاری که در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) داشت، حالا قرار است یک فیلم زامبی محور بسازد؛ اواسط بهمن ماه بود که با انتشار یک گزارش اعلام کردیم اسنایدر بلاخره سراغ پروژه بعدی خوش رفته است، فیلمی تحت عنوان Army of the Dead که توسط Netflix منتشر خواهد شد. این عنوان ترسناک-مهیج زامبی محور نخستین فیلم او از زمانی جدایی اش از Dc Films است، تولید انتظار می رود که تابستان امسال آغاز شود و ظاهرا یک بودجه حدودا ۷۰ میلیون دلاری برای آن در نظر گرفته اند.

مدتی بعد از اعلام این خبر، شنیدیم که زک اسنایدر یکی از بازیگران مشهور مارولی را برای حضور در فیلم جدید مد نظر قرار داده است، دیوید باتیستا که بخاطر بازی در فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) به شهرت فراوانی دست پیدا کرده است. باتیستا (Avengers: Endgame) مدتی قبل اشاره کرده بود که قرار است در پروژه جدید زک اسنایدر حضور داشته باشد، اما بطور رسمی نام این فیلم را بر زبان نیاورد و به همین دلیل نمی توانستیم قاطعانه بگوییم که منظور او Army Of Dead (ارتش مردگان) بوده است یا نه.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم My Spy: یک کمدی-اکشن با بازی دیوید باتیستا

اما حالا، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، ستاره فیلم های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) برای حضور در فیلم جدید اسنایدر با Netflix قرارداد بستـه است. ما هنوز اطلاعاتی از شخصیت باتیستا در این فیلم نداریم، اما می دانیم که داستان Army Of Dead در جهانی اتفاق می افتد که رنگ یک تهاجم زامبی عظیم را به خودش دیده است. طبق شنیده ها، وقایع این فیلم بر محور گروهی از سربازان آموزش دیده می چرخد که وارد منطقه ای قرنطینه شده اند تا بزرگ ترین سرقت تاریخ را انجام دهند. ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این اثر توسط خود اسنایدر نوشته شده، با همکاری Shay Hatten (فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum).

زک اسنایدر در سال ۲۰۰۴ فیلم اکشن-ترسناک Dawn of the Dead (طلوع مردگان) را کارگردانی نمود و بطور رسمی پا به عرصه کارگردانی گذاشت، پس از آن هم فیلم تاریخی ۳۰۰ و ابرقهرمانی Watchmen (نگهبانان) را ساخت که هر دو از عناوین شکست خورده کارنامه هنری او هستند [۳۰۰ که پر از حاشیه بود و نگهبانان هم که از نظر هنری حرفی برای گفتن نداشت، به فروش خوبی هم دست پیدا نکرد]. شهرت اصلی او زمانی حاصل شد که بعنوان کارگردان پشت دوربین Man of Steel (مرد پولادین) نشست و استارت ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) را زد. او سپس Batman Vs Superman (بتمن در مقابل سوپرمن) را ساخت که عنوان پرفروشی بود، اما کارش با ﺩﯼﺳﯽ زمانی که فیلم شکست خورده Justice League (لیگ عدالت) را تولید کرد به پایان رسید.

همچنین بخوانید | آیا جوکر در فیلم Birds of Prey حضور دارد؟ (ظاهرا بعله!)

باتیستا نیز سالهای شلوغی را در پیش دارد؛ ما بزودی او را در فیلم Avengers: Endgame می بینیم، تا قبل از پایان سال هم در فیلم Stuber با کمیل نانجیانی (فیلم نینجاگو) دیده خواهد شد، و همچنین در فیلم کمدی-اکشن My Spy کنار Chloe Coleman (سریال Big Little Lies) مشاهده میگردد. باتیستا برای بازی در ریبوت به شدت مورد انتظار Dune قرارداد بسته، سپس هم که باید برای بازی در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به کارگردانی جیمز گان آماده شود.

حال، Army Of the Dead از پروژه های مهم پیش رو است که انتظار داریم تا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای آن شویم، پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این فیلم باشید.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.