فیلم انفرادی بتمن “ظاهرا” دیگر The Batman نام ندارد

اینطور کـه به نظر می رسد فیلم انفرادی بتمن که Warner Bros و DC مشغول کار بر روی آن هستند دیگر The Batman نام ندارد؛ این فیلم که توسط مت ریوز نوشتـه و کارگردانی می شود اکنون مدتهاست درون جهنم توسعه اسیر شده است، بارها هم خبرهایی در مورد تاریخ احتمالی شروع تولید آن به گوشمان خورد امـا هیچکدام واقعیت نداشتند. اکنون، انتظار می رود که در ماه نوامبر سال جاری شاهد شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری این پروژه سینمایی باشیم، البته با یک عنوان تازه بجای The Batman.
 

بن افلک در اصل قرار بود این فیلم را بنویسد، کارگردانی کند و همچنین بعنوان بتمن باری دیگر جلوی دوربین برود، اما تصمیم گرفتــ مسئولیت نویسندگی و کارگردانی را به شخص دیگری واگذار کنـد، این شخص مت ریوز بود. در حقیقت، افلک کسی است که باید در این فیلم لباس بتمن را بر تن کند، اما بعضی گزارش ها ادعا کرده اند که او قرار نیست در این فیلم بازی کند. در مورد داستان فیلم هم فعلا اطلاعاتی نداریم، پس نمی توانیم حدس درستی در ارتباط با حضور یا عدم حضور بن افلک بزنیم.

همچنین بخوانید | فیلم Wonder Woman 1984: بازگشت کریس پاین بعنوان استیو ترور “کاملا منطقی” است!

یک منبع معمولا آگـاه، یعنی Daniel RPK با انتشار یک توییت فاش کرد که فیلم بتمن مت ریوز دیگر The Batman نام ندارد؛ بر پایه اطلاعات جدید، این فیلم در حال حاضر به اسم Untitled Batman Project (پروژه بدون عنوان بتمن) شناخته می شود. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی عنوان رسمی فیلم انفرادی بتمن فاش شود، شاید چند هفته قبل از شروع فاز تولید آن. پس، از امروز طرفداران شروع می کنند که زدن حدس و گمان در مورد عنوان رسمی این فیلم!!

The Batman

اگر به یاد داشته باشید، حدود دو سال قبل بود که تایید شد این فیلم قرار است The Batman نام داشته باشد، این عنوان توسط بن افلک به فیلم داده شده بود؛ زمانی که خودش قرار بود آن را بنویسد و کارگردانی کند. از زمانی که آقای ریوز پروژه را بدست گرفت تغییرات زیادی اتفاق نیافتاد، پس این تغییر عنوان اگر حقیقت داشته باشد می تواند خبر خیلی خیلی [و شاید باز هم خیلی] خوبی محسوب شود. بعد از اینکه افلک خودش را کنار کشید هنوز بعنوان بازیگر اصلی فیلم شناخته می شد، اما طی این مدت گزارش های ضد و نقیضی در رابطه با خروج افلک از فرانچایز DCEU شنیدیم، که اگر به حقیقت بپیوندند خبری از افلک در فیلم جدید بتمن نخواهد بود. البته ممکن است افلک هم در این فیلم حضور داشته باشد اما نقشش چندان پررنگ نباشد — مثلا فیلم می تواند به روایت وقایعی که در گذشته اتفاق افتاده بپردازد.

همچنین بخوانید | گزارش: پنگوئن شخصیت شرور فیلم The Batman است!

اگر به فیلم های قبلی DCEU نگاه کنیم متوجه می شویم که همواره از اسم شخصیت اصلی برای عنوان فیلم استفاده شده است، مثل Wonder Woman (زن شگفت انگیز) و Aquaman (آکوامن)، یا زک اسنایدر برای عنوان فیلم سوپرمن از لقب مشهور او Man of Steel (مرد پولادین) استفاده نمود. بتمن هم یک لقب مشهور دارد اما کریستوفر نولان مجموعه فیلم بتمن را زیر پرچم این لقب، یعنی شوالیه تاریکی ساخت، پس شاید ریوز هم قصد دارد از عنوانی استفاده کند که همزمان با تکراری نبودن معرف شخصیت بتمن باشد.


منبع: Daniel RPK

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.