شایعه: وارنر بروس در کامیک-کان تریلر Aquaman و تیزر Shazam را به نمایش خواهد گذاشت

یک شایعه تازه شنیده شده تایید می کند که وارنر بروس (Warner Bros) در همایش کامیک-کان امسال با دست پر می آید، طبق این شایعه، فیلم های ﺩﯼﺳﯽ حاضر در همایش امسال شامل Aquaman (آکوامن)، Wonder Woman 2 (زن شگفت انگیز)، Shazam (شزم) و The Batman (بتمن) می شود. دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ از سال ۲۰۱۳ تاکنون فعال است و به جز فیلم Wonder Woman خانم پتی جنکینز که مورد استقبال طرفداران و منتقدین قرار گرفت، دیگر فیلم های این فرانچایز همه با نقدهای منفی روبرو شدند؛ Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) و Suicide Squad (جوخه انتحار) به فروش خوبی رسیدند اما نقدهای خوبی را دریافت نکردند، Justice League نیز هم شکست تجاری خورد و هم هنری. نتیجه تمام این ضعف و شکست می توانست نابودی DCEU باشد، اما وارنر بروس تغییر مسیر داده و قرار است آینده بهتری برای این فرانچایز رقم بزند.

ماه دیگر، همایش بین المللی Comic-Con در سن دیگو برگزار می شود و طی چهار روز در آن حاضرین بروزرسازی، تریلر، تیزر، پوستر و تصاویر مختلفی از چندین فیلم و سریال کمیک بوکی مشهور دریافت می کنند. مثل سال های قبل، انتظار می رود که پنل وارنر بروس داغ و پر از فیلم های DC Comics باشد. سال گذشته، وارنر بروس برنامه خودش برای اکران فیلم هایی مثل Suicide Squad 2 و Batgirl همچنین Green Lantern Corps را فاش کرد، پس انتظار می رود که برای SDCC 2018 هم دست پر بیاید.

حال طبق شنیده ها، در بخش DC Films پنل کامیک-کان وارنر بروس، ما شاهد نمایش تریلر فیلم سینمایی Aquaman و یک تیزر از Shazam خواهیم بود، بعلاوه چند تصویر هنری از قسمت دوم Wonder Woman که در آنها می توانیم چیتا (با نقش آفرینی Kristen Wiig) را مشاهده کنیم. همچنین انتظار می رود که بن افلک بازیگر نقش بتمن و مت ریوز کارگردان فعلی فیلم The Batman هم در این همایش دیده شوند.

همچنین بخوانید: فیلم ریبوت Spawn داستان خاستگاه این شخصیت را روایت نخواهد کرد!

آکوامن
جیسون موموآ در فیلم Aquaman

تمام این ها از یک شایعه نشات می گیرند، اما مطمئن باشید که با واقعیت فاصله کمی دارند؛ Aquaman فیلم بعدی DCEU است و قطعا باید یک تریلر از آن همین روزها منتشر شود. Shazam نیز سال بعد پا به گیشه می گذارد و تولید آن هم به پایان رسیده، پس طبیعی است که شاهد نمایش یک تیزر و یا پوستری از آن باشیم (اولین تریلر از Wonder Woman در همایش SDCC 2016 به نمایش گذاشته شده بود). اما قضیه Wonder Woman 2 کمی تفاوت دارد، چون تولید این فیلم هنوز آغاز نشده و بنابراین فعلا خبری از تصاویر رسمی نخواهد بود، پس شاید یک کانسپت آرت، کی آرت یا پوستر از Wonder Woman 2 در همایش به نمایش گذاشته شود، شاید هم عنوان رسمی فیلم فاش شود.

وانر بروس فعلا برنامه هایش برای همایش کامیک-کان را مخفی نگه داشته، بنابراین پنل این کمپانی پر از غیرمنتظره ها خواهد بود و ما هم فقط می توانیم حدس بزنیم؛ شاید در این همایش خبری از فیلم The Batman بشنویم و تکلیف آن بعد از مدت ها روشن شود، ممکن است Birds Of Prey (پرندگان شکاری) هم در کامیک-کان امسال حضور داشته باشد و اطلاعاتی از آن برایمان فاش شود. این احتمال وجود دارد که طی SDCC 2018 شاهد افشای نام چند فیلم جدید از DCEU هم باشیم، یا خبری از فیلم های انفرادی جوکر، بلک ادم و همچنین سپاه فانوس سبز بشنویم.

استارت همایش کامیک-کان سن دیگو در روز ۱۹ جولای (۲۸ تیر ماه) می خورد و تا ۲۲ جولای موتور آن روشن است.

منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.