تریلر سریال Harley Quinn (هارلی کویین) توسط DC Universe منتشر شد؛

سرویس استریم DC Universe تریلر رسمی سریال انیمیشنی Harley Quinn را در همایش کامیک-کان سن دیگو منتشر کرد و فاش نمود که پاییز امسال موفق به تماشای این سریال خواهیم شد. وقتی که وارنر بروس اعلام کرد قصد افتتاح یک سرویس استریم تحت عنوان DC Universe را دارد، فاش شد که برخی از محتواهای این سرویس جدید و اختصاصی خواهند بود. تا این لحظه، سه سریال لایو-اکشن از طریق همین سرویس به دست ما رسیده است — Titans و Doom Patrol بعلاوه Swamp Thing — در کنار فصل جدید سریال انیمیشنی Young Justice: Outsiders. حال، بزودی قرار است موفق به تماشای دومین سریال انیمیشنی DC Universe که Harley Quinn نام دارد بشویم.

در سریال کمدی-اکشن درجه بزرگسال Harley Quinn خانم کیلی کوئوکو بجای هارلی کویین صحبت کرده است، که به تعدادی قهرمان و شرور کمیک بوکی دیگر می پیوندد، از جمله بهترین دوست هارلی که پویزن آیوی (با صدای Lake Bell) نام دارد و دوست پسر سابقش جوکر (Alan Tudyk). اگر به یاد داشته باشید طی کامیک-کان نیویورک ۲۰۱۸ بود که DC Universe اولین تیزر از سریال Harley Quinn را منتشر کرد، که هارلی و رفیقش در آن حضور داشتند. حال این سرویس استریم تریلری را منتشر کرده که به لطف آن می توانیم نگاهی بهتری به سریال هارلی داشته باشیم.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Titans اعلام شد؛

طبق انتظار، طی پنل DC Universe در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹، حاضرین موفق شدند نیم نگاهی داشته باشند به سریال های پیش روی این سرویس؛ از جمله فصل دوم Titans (تایتان ها) که تاریخ شروع پخش آن تایید شد و Harley Quinn. به دنبال برگزاری پنل، تریلر سریال هارلی در اینترنت منتشر شد تا طرفداران بتوانند نگاهی داشته باشند به چیزی که اکنون یک سال است منتظرش هستند. پس، اگر شما هم جزو منتظرها هستید حتما یک نگاه بیاندازید:

video

در کنار کوئوکو، بل و آلن تودیک، در سریال Harley Quinn تعداد دیگری هم صداپیشه حضور دارنـد که بجای شخصیت های مهمی صحبت می کنند، از جمله راحول کوهلی (سریال iZombie) در نقش مترسک، سنا لیثن در نقش زن گربه ای، کریستوفر ملونی (سریال Happy) در نقش جیمز گوردون و تونی هیل (Toy Story 4) در نقش دکتر روانی. بعلاوه جیسن الکساندر (زن زیبا)، جی. بی اسموو (مرد عنکبوتی: دور از خانه)، رون فونچس (ترول ها)، واندا سایکس، ناتالی مورالس (اسنوبر)، جیم راش و جیانکارلو اسپوزیتو (برکینگ بد) که گوینده شخصیت های فرعی هستند.

همچنین بخوانید | افتتاح سرویس استریم HBO Max هیچ تاثیری بر روی DC Universe نخواهد داشت؛

آینده DC Universe در حال حاضر چندان واضح نیست و شنیده ایم که حتی احتمال تعطیل شدن آن وجود دارد، ولی تا حداقل یک سال آینده این سرویس به فعالیت خودش ادامه خواهد داد. ما نیز امیدواریم این فعالیت تا زمانی ادامه پیدا کند که شاهد ساخته شدن فصل جدید تمام سریال های لایو-اکشن و حتی انیمیشنی DC Universe باشیم، از جمله سریال هارلی کویین.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.