سریال Titansبرای فصل سوم تمدید شد؛ توسط DC Universe

سرویس استریم DC Universe بطور رسمی سریال Titans را برای فصل سوم تمدید کرد؛ فصل بعدی این سریال قرار است در سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد. سرویس استریم DC Universe در سال ۲۰۱۸ شروع بکار کرد و سپس خیلی زود پخش فصل نخست سریال Titans که پرچمدار این سرویس است آغاز شد. اما قبل از اینکه اولین اپیزود از Titans منتشر شود، DC Universe این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده بود، فصلی که پخش آن چند ماهی است که شروع شده و تاکنون ۱۰ اپیزود از آن به دست ما رسیده است.

این سریال با الهام از کمیک بوک های تایتان های نوجوان ساخته شده و در واقع برداشتی تاریک از این سری کمیک پرطرفدار است، که تیمی از ابرقهرمان ها را به تصویر می کشد؛ دیک گریسون، ستاره آتش، بیست بوی و ریون شخصیت های اصلی سریال Titans هستند. البته ما طی این دو فصل با شخصیت های دیگری مثل هاک و داو، و همچنین دختر شگفت انگیز، سوپربوی، کریپتو، آکوالاد و در نهایت دث‌استروک آشنا شدیم. و حالا چون فصل دوم رو به پایان است، این سوال در ذهن طرفداران ایجاد شده بود که فصل سومی در کار خواهد بود یا نه، که DC Universe به آن جواب مثبت داد!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Doom Patrol داریم؛

در توییتر، سرویس استریم DC Universe با انتشار یک توییت فاش کرد که فصل سوم سریال ابرقهرمانی Titans قرار است ساخته شود. در این توییت به تاریخ دقیق شروع پخش اشاره ای نشده، اما DC Universe پاییز ۲۰۲۰ را بعنوان یک تاریخ کلی اعلام کرده است. با این حساب، ابتدا باید صبر کنیم تا پخش فصل دوم به پایان برسد و سپس اطلاعات بیشتری از آینده سریال فاش شود.

فصل دوم Titans

ما در حال حاضر اطاعاتی از فصل سوم Titans نداریم چون پخش فصل دوم هنوز به پایان نرسیده و معلوم نیست که نویسندگان سریال چه پایانی را برای این فصل در نظر گرفته اند. تا جایی که ما خبر داریم، در پایان فصل قرار است شاهد معرفی نایت وینگ (Nightwing) باشیم. تصاویر و ویدیوهای پشت صحنه هم تایید کرده اند که دیک گریسون لباس نایت وینگ را بر تن خواهد کرد. و با وجود اینکه وضعیت تیم در حال حاضر چندان خوب نیست و همه از هم جدا شده اند، در نهایت دوباره گرد هم خواهند آمد. ولی اینکه در فصل بعدی وارد چه ماجرایی خواهند شد فعلا معلوم نیست؛

همچنین بخوانید | سریال ابرقهرمانی Green Lantern قرار است چه زمانی توسط HBO Max منتشر شود؟

حالا که DC Universe تایید کرده فصل سوم Titans را می سازد، به این معنی است که فعالیتش ادامه پیدا خواهد کرد و از راه رسیدن Hbo Max تاثیری بر روی این سرویس نخواهد گذاشت. بعد از اینکه پخش فصل دوم Titans به پایان رسید، پخش سریال انیمیشنی Harley Quinn آغاز خواهد شد، و بعد از آن نوبت به سریال لایو-اکشن Stargirl و فصل دوم Doom Patrol می رسد؛ سپس می رسیم به پاییز و بازگشت تایتان ها. و شاید طی چند ماه آینده سریال جدیدی هم توسط این سرویس استریم معرفی شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline